Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy pont az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy pont az ideálunk ellentétébe leszünk szerelmesek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Hisz köztudott: " A szerelem vak...elbotorkál melletted vagy felborít."
2010. júl. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen.



Fuckin' magnets how do they work?

2010. júl. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mekkora hülyeség ez az ideál dolog. Nekem pl. sohasem volt ideálom.

Amúgy igen, lehetséges, hogy egy olyan fiúba/lányba lesz valaki szerelmes, akiről nem is gondolta volna.

2010. júl. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem ez történt és soha sem voltam boldogabb.
2010. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet, de számomra kicsit furcsa.

Nekem nincs konkrét ideálom, inkább egy-két elvárásom (és azok is inkább a tulajdonságokra vonatkoznak, nem a külsőre), tehát egyfajta elképzelés megvan, de nem igazán nevezhetjük ideálnak. Viszont nekem abszurdnak tűnik, hogy az ideál nem véletlenül ideál, nyilván ahhoz vonzódunk. De akkor meg hogy lehet valaki szerelmes az ellentétbe?

2010. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xxx77xxx ***** válasza:

Szerintem igenis létezik!:)

A mostani páromról régen határozottan kijelentettem,hogy utálom és soha nem jönnék össze vele,és egyébként is rengeteg különbség van köztünk-például ő informatikus kocka,nekem meg lövésem sincs ehhez és irodalmi lélek vagyok..és ennek ellenére már több,mint 4 hónapja nagyon boldogak vagyunk,és remekül kijövünk:)-és szeretjük is egymást:)

2010. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát én nem hiszem, attól függ mi az ideális. Mert ha fiatal 20 éves lány kell, akkor egy 40 éves tüsi hajú alkoholista nem fog menni.
2010. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt konkrét ideálom, viszont mindig is az alacsony, fiatal, barna hajú és szemüveges lányok tetszettek.

Erre a barátnőm szőke, nem szemüveges, ráadásul idősebb tőlem. :) Szóval a kérdésre a válasz: egyértelműen igen.

2010. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!