Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú, akinek valószínűle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú, akinek valószínűleg tetszem, azt mondja nekem hogy olyan szemeim vannak mint egy bűvésznek az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvarázsoltad :D
2019. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rejtelmes szemeid vannak. Titokzatos. Amilyennek egy lány szemének lenni kell. Bejössz neki.
2019. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nekem azt mondták, h tutajos, meg faszállító. Mit ne mondjak, a bűvésznek jobban örültem volna. :))
2019. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Are You Scorpio ***** válasza:
kancsal :D
2019. márc. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy szeretne veled lefeküdni, - ezek közül a szavak közül, melyik, nem érthető ? :)
2019. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hogy zajlott le ez az ő fejében:

-Ő: Olyan szemeid vannak mint egy bűvésznek.

-Te: Miért?

-Ő: Mert elbűvölőek.


Hogy zajlott a valóságban:

-Ő: Olyan szemeid vannak mint egy bűvésznek.

-Te: Umm... ok?

-Ő: ...


Hát, na. Nem mindig jönnek ezek össze:D

Persze kezdhette volna rögtön azzal is. Talán így jobbnak gondolta. Most biztos szidja magát a zuhany alatt:D

2019. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!