Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha van barátnőtök akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van barátnőtök akkor miért (vagy mi okból) szoktatok olyanokat mondani egy lánynak (aki nem a barátnőtök) hogy milyen csinos meg hogy jó vele együtt lenni? 21

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Mer a pasik 99%a hűtlen és nincs szívük,lelkiismeretük.
2019. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Hát ezzel még mindig nem vallott szerelmet. Nekem ez semmit se jelent. Flörtöl, unazkozik, kit erdekel.
2019. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Párosodni szeretne.
2019. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azzal hogy a 99% hűtlen.

Kb olyan 65% ra saccolom. Én sem vagyok olyan, és több ismerősöm, kollégám is normális, gerinces ember.


Egyébként férfiben és nőben is van ilyen. Munkahelyen is látom hogy megy a simi meg az érintés, bohóckodás, flörtölés. Nők részéről is, úgy hogy van valakijük.


Egyszerűen leszarom, van ilyen ember is, meg olyan is.

Egyet szeretnék, elkerülni az ilyen embereket!

2019. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ? Szoktam ?
2019. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott barátnőm lenni de ezt elintézem annyival hogy “ ez van”. Ami a kérdést illeti : aki ilyet csinál annak meg amúgy is szabad az ilyesmi, legalábbis a nők szerint
2019. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet teszteli, hogy jó reakciót vált-e ki belőled. Foglalt férfiként (bocsánat, fiúként) lehet az egóját akarja növelni, hogy más csajnak is tetszik-e. Aztán miért ne alapon várja, hátha kisül-e belőle valami.

Vagy csak szimplán jófejségből mondja. (?) Vannak ilyen típusú emberek, akik egyszerűen alaptermészetükből adódóan „túl kedvesek”, dicsérnek, és nem érzik a határokat jófejség és flört között.

Nem ismerjük ezt a fiút, se azt hogy a jelenlegi barátnőjével a kapcsolata, egyéb tényezőket... Így csak ő maga tudhatja a szándékát.

2019. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!