Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a testbeszéde alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a testbeszéde alapján zavarban van a közelemben, akkor az negatívumként is értelmezhető? (tehát hogy nem tetszem neki egyáltalán)?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy régebben utánaolvastam a testbeszéd témának, mert nagyon érdekelt. Sokat segített mostanáig is, de most kissé tanácstalan lettem. A fiú valamivel fiatalabb nálam. Nagyon édes, és a kezdetektől fogva láttam rajta, hogy zavarban van. Eddig úgy értelmeztem, hogy tetszem neki, de most már nem vagyok biztos. Ilyesmi jelek voltak pl:

-meglátott mindig lesütötte a fejét és megvakarta a haját

-köszönés előtt szinte mindig láttam egy röpke mosolyt

-ha közelben van és nem nézem többször rám néz

-amikor barátom volt, és látott minket, állandóan bámult engem, pedig akkor neki is volt barátnője (!)


Ezen kívül is kedves velem, pedig anyukája mindig panaszkodik, hogy milyen lehetetlen természete van és milyen mogorva, ezen kívül eléggé nagy hangú, szóval kifejezetten "vezető" típus - ergó a fentebb leírtak, és hogy zavarban van, nem igazán passzol össze - szerintem..


Aki testbeszédben esetleg még járatos, leírná nekem hogy még milyen dolgokra figyeljek? :) Sajnos főleg most nyáron nem nagyon tudok vele beszélni, pláne nem élőben.. de suliidőben is egyelőre sajnos csak ezekre a jelekre tudtam alapozni :( :)


2010. júl. 3. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nekem túl hosszú bocsi :) Szőke vagyok :) :D
2010. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A pupilla tágulására is figyelhetsz, mert ha kitágul az az érdeklődés ésvagy a szexuális vonzalom jele.Ha tényleg ezeket tapasztaldat amit leírtál akkor biztos érez valamit irántad és ez lehet az oka hogy zavarban van a közeledben.

Szerintem ezért feszüt a közeledben, mert te is írtad "amikor barátom volt, és látott minket, állandóan bámult engem, pedig akkor neki is volt barátnője " ebből arra következtetek hogy már ekkor is voltak érzései feléd és (szerintem) annyit gondolt rád hogy nem tudja magát elengedni a közeledben és feszült lesz mert fél attól hogy rosszat mond és visszautasítod. (Hol olvastál utána ennek a témának? )

2010. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hűha, hát igazából kaptam másoktól is online anyagot ami eredetileg könyvből van, aztán pedig háát ugye nagyon sok cikk van erről interneten is, és amit eddig találtam, az összes létezőt elolvastam és összegyűjtöttem :) És hihetetlen mennyit segít, bár néha olyanok is kiderülnek így, amiket lehet, hogy nem akartam volna tudni :)
2010. júl. 3. 21:39
 4/6 A kérdező kommentje:

Sőt, amikor barátom volt, úgy bámult, hogy a barátnője bizony ott volt mellette.. én persze akkor sokat nem törődtem ezzel :)

Egyelőre próbálok közelebb férkőzni hozzá barátként, de eddig nem nagyon mertem, báár családját nagyon jól ismerjük, tehát ez is jó :)

Meg amikor nagyon rosszul voltam, és kórházba kellett mennem egy napra, akkor is kérdezte anyukájától, hogy de ugye jól vagyok-e már?

Tényleg nem az a kifejezetten kedves fajta, sőt feledékeny is eléggé a kötelezettségeivel kapcsolatban, de amikor nekem kellett átadnia valamit, egyáltalán nem felejtette el :) (anyukája is meglepődött ezen)

2010. júl. 3. 22:56
 5/6 anonim válasza:

Mindenképpen próbáld meg.

Ha nem csak interneten szeretnél utána olvasni a témánák akkor ajánlom Allan és Barbara Pease: A testbeszéd enciklopédiája című könyvet.

2010. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképpen utánanézek a könyvnek! :)
2010. júl. 4. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!