Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha olyas valaki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyas valaki tetszik, akinek barátnője van, akkor ne is gondoljak arra, hogy szakíthanak ugye?

Figyelt kérdés
A sráccal jó baráti viszonyban vagyunk és én téneg a legjobbat akarom neki.

2019. márc. 19. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriában van a kérdésed.
2019. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jajj, igen. Már látom, bocsi. Utólag nem lehet átteni, igaz?
2019. márc. 19. 23:09
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Már miért ne gondolhatnál? A legtöbb kapcsolat nem túl hosszú életű.
2019. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert a fiú még korábban elég komolyan írta le a kapcsolatukat és most se látok szakításra utaló "nyomokat".
2019. márc. 19. 23:41
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Minden kapcsolat szakitassal vagy halallal er veget. Ha 30 alatt vagytok, akkor a szakitas a valoszinubb. De amugy lattam mar karon varjut. Ha a srac sok idot/figyelmet szan rad, van sanszod: ha masra nem is, de egy kosza numerara mindenkepp...
2019. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha csak egy fiú, akkor nem egy nagy kapcsolat lehet.
2019. márc. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan gondolhatsz rá, nagy valószínűség szerint meg is fog történni.
2019. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Furcsálltam már egy ideje, hogy nem tesz ki a srác közös képet, megnéztem az ismerőseit és már nincs közte a barátnője, nagy valószínűséggel akkor már volt barátnő, nem? Egyébként nem csináltam semmit. ugyan úgy viselkedtem, mint korábban.
2019. máj. 10. 22:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem találkoztál vele azóta? Esetleg rákérdezhetsz beszélgetés során, hogy egyébként mi van velük.


Egyébként átérzem a helyzeted. :)

2019. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De találkoztam, elég sűrűn szoktam, mert egy szakra járunk, csak az ismerőseit nem szoktam nézegetni. Meg amikor biztosan együtt voltak se beszélt róla, csak voltak közös képek, de most se közös kép, se ismerősségi kapcsolat. Azt hittem, majd ballagási lesz, mivel a lány most ballag, de semmi.
2019. máj. 10. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!