Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog ez változni? Szóval ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez változni? Szóval ez a helyzet változik majd az egyetem alatt?

Figyelt kérdés
ha középsuliban nem volt barátom, nem voltam igazán társaság középpontja-emberke, nem vagyok túlságosan népszerű, de sokan ismernek, vannak barátaim, de sokszor mindenkinek megvan a maga kis programja ( mert talán jobban szeretek koncertre járni, mint tucc-tucc zenére rázni magam), éés ilyenkor nagyon szerencsétlennek érzem magam meg magányosnak, holott lehet, ha más is van így, csak ő épp nem fogja fel ilyen tragikusan a dolgokat ... de emellett sokan ismernek, sok srác szeretett volna már többet (csak én talán túl válogatós vagyok), többé-kevésbé elégedett vagyok magammal (nagyjából szépnek látom magam, nincs rajtam felesleg sem,..) SZÓVAL EZ A HELYZET VÁLTOZIK MAJD AZ EGYETEM ALATT (kérdőjel) ( azt hallottam,hogy aki nem volt népszerű középsuliban, egyetemen az lesz, mert végül is nagyjából új társaság és úgy ismerteted meg magad az emberekkel mint aki vicces, szórakoztató. Ez alatt nem azt értem, hogy erőltetetten másnak mutatod magad, mint ami vagy, hisz az úgyis rövid időn belül kiderül, hogy nem az vagy, akinek mutatod magad.. csak változtatsz magadon picit... ) nem tudom, mennyire érthető, kérlek próbálj meg rá válaszolni- normálisan - : )
2010. júl. 3. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én sem voltam népszerű a középsuliban. A közös programok felét eltitkolták előlem. Szerencsére idén ballagtam. Szeptembertől pedig egy új élet veszi kezdetét a fősulin, szóval igen, én hiszek ebben.
2010. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gólyatábort ne hagyjátok ki és minden fasza lesz
2010. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jaja, a gólyatábor jó... Legalábbis az enyém az volt (nálunk nem voltak nagyon meghökkentő dolgok, más egyetemről hallottam fura dolgokat --> csaj dinnyehéjba sz.rt plusz pontért :O )


Majd jó lesz ott, én a legjobb barátnőmet gólyatáborban találtam meg, mindketten "kinéztük" a másikat magunknak :D Aztán a koliban szobatársak is lettünk :) Már két éve vagyunk együtt a nap legalább 12-24órájában, és még nem utáltuk meg egymást :P

Az egyetemi csoportom is ritka jó, még a gyakvezeinkkel is együtt megyünk sörözni, jó a hangulat :D

Kívánom Neked is, hogy jó társaságot találj ;)

2010. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gólyatábort kihagyni vétek. Én úgy mentem oda, hogy senkit nem ismerek, most meg már a fél kar ismer és jó a társaság.
2010. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, csak fiúként, és nem ismernek annyira sokan. Középsulis 4 év alatt nagyon sokat változtam, de odáig nem, hogy társaságközéppont legyek, mert megismertem drága osztálytársaim, és rájöttem, hogy ostobák, és kellenek a halálnak... (csitri és alkoholista kontingensek voltak, bár nem extrém módon, de épp elég volt). Remélhetőleg megyek ősztől egyetemre, természettudományi szakra, és bízom benne, hogy oda már nem akármilyen hülyék kerülgetnek be, és nem az érdektelenség lesz a fő jellemzője a népnek (: Szóval nagyon sok múlik a társakon, hogy mennyire akar kinyílni nekik az ember. De a tiszta lappal való indulás előny lehet (:
2010. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, kifelejtettem, hogy nincs az az isten, hogy gólyatáborba elmenjek :D
2010. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, akik középsulikban csendesek voltak, azokból lesznek valakik fősulin. Mivel a fősulin normális emberek vannak, nem pedig agyhalottak.
2010. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszaitokat, mindenki kap egy zöld pontot :) gólyatáborokról azt hallottam, hogy mindenféle durva szivatás van és minden a piára és a vetkőzésre megy ki... ez igaz?
2010. júl. 3. 21:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna.... szétvet az unalom... rem. változik majd valami!
2010. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gólyatábortól nem kell félni. Általában azért nem olyan durva mint mondják. Ha pedig elő is fordul ilyesmi, akkor is megéri a hangulat miatt. Meg igazán ekkor szerzel barátokat. Ha szeptemberben mész először emberek közé nem lesz könnyű dolgod. SZóval ne félj!:D
2010. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!