Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok kedvelitek az elegans...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kedvelitek az elegans öltözködési stilust képviselő pasikat?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor ti hozzáöltöztök?

2019. márc. 26. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem és nem. Akkor öltözök ki, ha olyan alkalom van, ahol muszáj, egyébként nem kedvelem ezt a stílust sem magamon, sem másokon. Olyan környezetre emlékeztet, ahol fullasztóan rosszul éreztem magam (banknál dolgoztam, ahol a megjelenés nagyon fontos).
2019. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mit jelent az elegans oltozkodes, mert az se mindegy. Aki hetkoznap mondjuk x fajta munkaruhaban dolgozik, az ha felvesz egy inget mar elegansba öltözött magahoz kepest pl. Szamomra pl. alapveto, hogy a parom nem hord mindenfele koptatott csövesnadragot sportcipovel meg kapucnispulcsival, mert egyikünk sem 16 mar, oda kell figyelnünk a megjelenesunkre. Ingek, öltöny vagy egyeb fajta szövetnadragok, esetenkent farmer, puloverek, zakok - en reszemrol ezeket preferalom, nem tudom, hogy neked ez epp mennyire az elegans vonalba tartozik bele.
2019. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi az elegáns. Ha munkahelyére öltönyben kell járnia azt nyilván megértem, de a frász kerülgetne, ha munkahelyen kívül is mindig abban járna. Az én párom ingben és szövetnadrágban, vagy sötét farmerben jár dolgozni, de ha hétvégén elmegyünk valahova, kirándulunk, sétálunk, vagy csak intézzük a bevásárlást, akkor ő is lazábban öltözik, farmer-póló. Szerintem az a fontos hogy az alkalomhoz tudjon öltözni, tehát, csak a példa kedvéért egy kiöltözős eseményre ne állítson oda szakadt farmerben, egy kertipartira pedig ne jöjjön öltönyben.
2019. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha olyan helyre megyünk, ahol ez szükséges, akkor kiöltözünk. A hétköznapi életben a lazaságot szeretem. Ami nem egyenlő az igénytelenséggel.
2019. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon bejönnek.
2019. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Mennyi proli nő jár ide... Gondolom, a bershkás kommersz szar szakadt farmer és a BUDA-FUCKING-PEST póló jobban bejön, ugye?

Kérdező, normális körökben divat az ing, stb., de azért ne szmokingban ülj fel a villamosra.

2019. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"Gondolom, a bershkás kommersz szar szakadt farmer és a BUDA-FUCKING-PEST póló jobban bejön, ugye?" Nem, egyáltalán nem jön be, pont ugyanannyira taszít, mint a puccos öltöny.
2019. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen és igen. Persze kérdés, hogy mit jelent az elegáns. Nem frakkban és estélyiben megyünk bevásárolni nyilván. Szabadidős programra a farmer, ing, zakó teljesen megteszi. Munkába úgyis öltönyben jár. Én is igyekszem csinosan és elegánsan öltözni.
2019. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindig úgy öltözök hogy egy elegáns szűk fekete vagy bármilyen színű nadrág, hozzá illő cipő és egy méretpontos ing. Nagyon szeretem a virágmintás ingeket, ha hűvösebb van vagy esik az eső, akkor veszek fel hozzá egy fekete bőrkabátot. Öltöny max esküvőn van rajtam vagy közeli hozzátartozó temetésén.
2019. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon tág fogalom, hogy mi az elegáns, de úgy tekintem, te most arra gondolsz aki a hétköznapokon is tud elegánsan viselni farmert inggel, lezseren, illetve a megfelelő helyekre öltönyt vesz fel.

Kedvelem, ha jól áll a személyiségéhez, van aki pl. a munkája miatt napi szinten jár öltönyben.

A másik kérdésre a válasz: Nyilván, ha a párom elegánsan öltözik fel, én sem fogok szabadidő ruhát felvenni. Összeöltözünk természetesen.

2019. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!