Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső férfiak általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső férfiak általában rendelkeznek autóval (badoo, tinder, stb. )?

Figyelt kérdés

Hétvégente be szeretném járni az országot, és gondolkodom, hogy hitelre veszek autót. Totál egyedül vagyok és még nem próbáltam szerencsét ilyen oldalakon.

Azért kérdezem, mert ha nagy arányban rendelkeznek saját autóval ilyen oldalakon az alanyok, akkor totál fölösleges lenne fenntartanom egy autót.


Ki mit tapasztalt ilyen téren?


2019. márc. 26. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Amit keresel azt úgy hívják hogy taxi. Oh wait, azért fizetni is kell, igaz, egyszerűbb valami verebet leakasztani társkeresőről...
2019. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, ha az átlagosok kozott általában nincsen a tulajdonukban, akkor veszek én. Csak nincsenek olyan ismerőseim,akik hasznàlták volna ezeket az oldalakat, azért kérdem itt.
2019. márc. 26. 20:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy az átlag alattiak kozott inkàbb..de akkor meg is válaszoltam magamnak gondolom.
2019. márc. 26. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Fél misi normális állapotban lévő autó, szóval megnyugodhatsz, ettől még senki nem vágja önmagában hanyatt magát. Mindazonáltal mivel mobilabb vagy, mint autó nélkül, így nagyobb körben tudsz ismerkedni, ez pedig valamivel több randit/esélyt jelent.

32/f

2019. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ja. Csupán ezért nem kell venni autót, ha egyébként nem használod csak pénzkidobás. Előbb próbáld ki az appokat, amit akarsz.

32/f

2019. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak minden 2. lány írja ki társkereső alkalmazásokon, hogy "Travelling", "Szeretek utazni" - hogyne, más pénzén.
2019. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!