Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így reggelre lehet egy kérdésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így reggelre lehet egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Csók közben a lányok miért csukják be a szemüket? :D Sokat gondolkoztam ezen, de nem értem... Én mint fiú mindig nyitva tartom a szemem, mert érdekel a lány reakciója és látom milyen aranyos... Ez valami feltételes reflex a lányoknál? Lehet a fiúknál is van ilyen, de gondolom a többség akarja látni a párja arcát csók közben... Vélemények?
2010. júl. 4. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenki becsukja a szemét. Hogy csak a fizikai kontaktusra koncentráljon, és ne a látványra. Így érzékibb.
2010. júl. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha kinyitnam a szemem biztos h megijjednek ha szembe neznel velem mert neha ki nyitom de ha be van csukva akkor nagyon jo erzes fog el



probald becsukott szemmel csokolni a lanyt

2010. júl. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó persze nem arról van szó, hogy folyamatosan nyitva van a szemem de gyakran kinyitom
2010. júl. 4. 08:05
 4/9 anonim ***** válasza:
azért csukják be mert át adják magukat ennek a jó érzésnek,én nő vagyok de szerettem meglesni ,hogy akivel épp csókolózom be e csukja a szemét,és mindegyiknek csukva volt,úgy az igazi
2010. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is csukott szemmel szoktam,pedig fiú vok!:D

Itt ott kinyitom,tényelg ritkán.Nemtom,valahogy ösztönösen jön,meg így érzékibb!:D

2010. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én sose szoktam kinyitni a szemem.(15/L)

Ez 100% h azért van mert a barátom nagyon jól csókol...

nem rég olvastam h ha valaki kinyitja a szemét, akk nem is élvezi a csókot... próbáld meg becsukni,simogasd meg az arcát,a vállát,fogd meg a kezet vagy valami.

én van amikor egy csóktól beindulok. ha nagyon gyengéd akk kész vagyok..:D

2010. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 spsux ***** válasza:
megkérdezed hogy lehet-e 1 kérdésed, akkor minek írod le a kérdést ha még senki nem mondta hogy igen? :D
2010. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a legjobb dolgokat csukott szemmel csináljuk, így úgy mond az egyik érzékszervünk kikapcsoljuk, hogy a másikra összpontosítson az agy, ezáltal nagyobb az inger.
2010. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

>A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:48


Tudtam, hogy valaki előbb-utóbb beleköt abba, hogy 2 kérdést tettem föl ezáltal, dehát vazze, máshogy, hogy adjam fel a kérdést, csak így tudtam szépen megfogalmazni

2010. júl. 5. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!