Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi embernek nagy átlagban nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés

A 20-30 as korosztályra gondolok inkább. Szerintem a férfiak többen vannak akiknek még nem volt kapcsolata. Nekem sem volt még, igazság szerint ez nekem rossz is és jó is, Rossz az hogy pl moziba is egyedül megyek. Jó az hogy nem kell függeni senkitől és stb. De alapvetően hiányzik nekem is egy kapcsolat.

De én úgy látom hoyg a férfiak nagyobb többségben "magányosak" úgymond.

Mi erről a véleményetek?


2019. márc. 31. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

"férfiak nagyobb többségben "magányosak" úgymond."


És akkor a Nők kikkel alkotnak egy párt?

😀

2019. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számot nem tudnék mondani, de jóval többnek, mint amennyiről a többség gondolja. És férfiaknál tényleg nagyobb az ilyen arány.

Amikor bekerültem az egyetemre teljesen meglepődtem, hogy hány srác szűz még és mennyinek nem volt még barátnője sem. Pedig ők próbálkoztak.

Nőknél inkább azt látom, hogy tinikapcsolatok után felnyomták egekbe az elvárásaikat, aztán belefutottak valami jónak tűnőbe és ezzel le is zavarták pl. a szüzesség elvesztését. A női ismerőseim között 2 szűz lány volt csak. Férfiból jóval több.

2019. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is igy látom.
2019. márc. 31. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!