Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyosból szexi?

Figyelt kérdés

Hogyan legyek aranyos lámyból kicsit szexibb?

Minden fiú kb azt mondja hogy aranyos vagyok ,cuki stb. De én inkább szexi akarok lenni.

Mit tegyek?

18L


2019. ápr. 2. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Miért akarsz szexi lenni, hogy végig keféljen mindenki? Ahhoz nem kell szexinek lenni.
2019. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, az aranyost meg a cukit is úgy megraknák, hogy röfögne.

32/f

2019. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hamvas rétihéja ***** válasza:
0%
Járj el tornázni, legyen jobb alakod.
2019. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó alakom van.

Csak pl göndör hajam van,ez miatt is szerintem.

Meg valamiért túl sokat mosolygok és túl kedves vagyok.

2019. ápr. 2. 10:04
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem hinném, hogy annyira különvált fogalom lenne a kettő. Akit aranyosnak tartok (ez magába foglalja, hogy szépnek is), ahhoz kicsit vonzódok is.

Ha valakihez nem vonzódom, az általában azért van, mert rondának tartom, ergo az ilyet aranyosnak sem szoktam nevezni.


Arra gondoltál esetleg, hogy némely fiúk alapból nem szeretik használni a szexi kifejezést, tehát ha annak is tartanának, akkor sem mondanák, mert nem akarnak tolakodóak lenni? Fura a kérdésed, én a páromon kívül senkinek sem szoktam mondani a hétköznapokban, hogy szexi.... ez nem olyasvalami, amit mondasz bármelyik távoli ismerősödnek, vagy bárkinek, akivel nem vagy együtt.............

2019. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg néhányszor a Grease c. filmet...
2019. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan hülyeség!

Sosem értettem ezt a felvetést itt néhány lánytól.

Rám pl sokan mondják, hogy cuki. Ilyen is a kisugárzásom, mosolygós és kedves, bájos, "charming".


Ettől azt is nem egyszer mondták - ugyanezek az emberek is-, hogy vonzó vagyok, vagy jól nézek ki.


Csak azért mondom, mert a 2 nem zárja ki egymást, bár nyilván vannak olyanok is, akik nem esnek a közös metszetbe..

2019. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapjáraton szexi az ha egy lány kedves és sokat mosolyog. :D 21/F
2019. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hamvas rétihéja ***** válasza:

Küldj képet, az nélkül nehéz tanácsot adni.

Kösz a lepontozást az előző válaszomra.

2019. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
NEM pontoztalak le
2019. ápr. 3. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!