Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés

2 Honnapja vettem észre hogy néz egy lány.


Pár hete is rám nézett, és a haverom visszanézett rá és azt mondta a lány visszanézett és rám nézett és mosolygott így: [link]


Másnap a lány egyből ment be a buszpályaudvar várójába és leült a padra facebookozni, én is be mentem mellette lévő padra leültem de akkor nem mert rám nézni mikkor mentem ki és visszanéztem ő is nézett.


Másnap leszólítottam mikkor akart be menni a váróba.

Mondtam neki:

Szia ráérsz egy kicsit beszélgetni, erre el kezd mosolyogni azt mondja nem nem ér rá, és egyből megy be a váróba. 😞


Mindig egyedül látom 5:14 kór ér oda, és a váróba nyomja a telefont.


Pár hete nem volt valami jó kedve kicsit mérges volt, de nem nézett rám és megint sietett be a váróba.


Vagy szégyenlős?


Fél?


Miért ilyen?


Szerintetek bejövök neki?


Ismét leszólítottam oda mentem hozzá a padhoz!

Mondtam neki: Szia szimpatikus vagy nekem szeretnék ismerkedni, ő azt mondta nem akar, (mosolygot ismét).


Múlt héten ki álltam a váró elé és a lány direkt nem arra jött került, :( azt hittem a váró túloldalára ment hogy egyáltalán ne lásson csak úgy ált oda én ne vegyem észre de ő nézett de én csak félszemmel néztem rá.

Másnap a váró ablakán be nézett, mikkor mentem ki ő elfordította a fejét, de éreztem hogy mikkor háttal voltam neki mikkor sétáltam el nézett.


Nagyon szép lány és kedves mosolya van, mikkor először leszólítottam a szemembe nézett és közbe mosolygott.


Haverom szerint kicsit félénk a lány.


3x-ra nem akarom meg próbálni, de őrülnék neki lenne úgy esélyem nála mint a Szeress most című sorozatban Tibinek.


Sokszor már én jöttem majdnem zavarba hogy miért nézz engem ez a gyönyörű lány.


Nem mindennap fordul elő nálam hogy összehoz a sors ilyen lánnyal főleg aki nézz is.


Lesz olyan szerencsém hogy ő fog majd oda jönni hozzám?


Szerintetek ha mellette megyek el érdemes rá köszönni hogy szia?



2019. ápr. 2. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kellett már megint kitenni ugyan ezt a kérdést?
2019. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit túl van spilázva. Ha azt mondta, hogy nem akar ismerkedni, akkor nem akar. Ki tudja miért mosolyog? Zavarban van talán.
2019. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is zavarban van, csak azt nem értem ha nem akar akkor miért nézz, most meg már úgy nézz hogy én ne lássam rajta.


Ilyen lánnyal sose ismerkedni még.

2019. ápr. 2. 14:32
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt se értem mikkor még nem szólítottam le egyszer sem, akkor miért fordult meg és mosolygott?

Haverom nem szól akkor lehet meg sem próbáltam volna egyszer sem.

2019. ápr. 2. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
FELNŐTT párkapcsolatok...
2019. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na. Megpróbáltad, így legalább nem furdal a kérdés "mi lett volna ha?" ..

Ő kétszer elutasított. Most már az a dolgod, hogy ezentúl nem veszel róla tudomást. Jobb neked is ha minél előbb elfelejted és nem táplálsz magadban hiú ábrándokat. És ha netán valami csoda folytán mégis játszmázna akkor most már rajta a sor, hogy tegyen valamit.


Tudja, hogy tetszik neked, ezért fogadd el az elutasítást. Ha pedig mégis felkeltetted az érdeklődését akkor lépjen ő. Ha nem fog akkor valamit félreértettél.

2019. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez általános iskolás szint.


Ne kombinálj magadban, mint egy hülyegyerek. Beszélgess vele.

2019. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
# 7 Az a baj hogy már nem mehetek oda hozzá mert már zaklatás és lehet elküldene durván.
2019. ápr. 2. 15:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerinte pedig bejössz neki, csak hát félénk a drága:) Titokban nézeget, hogy ne vedd észre.

Próbálj meg vele nem foglalkozni (direkt rá se hederíts), hátha közelebb merészkedik mert kelleni fog neki a figyelmed,és akkor konkrétan meghívod egy italra.Esetleg egy közeli kávézóba meghívod úgy, hogy ekkor és ekkor ott fogod várni szeretnéd ha elenne. Ha kíváncsi rád ott lesz, ha nem akkor felejtős:)

2019. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én bármit megtennék érte hogy velem lehessen.
2019. ápr. 2. 18:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!