Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan, hogy betelt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan, hogy betelt a pohar es tobbet nem beszeltel egy adott illetovel?

Figyelt kérdés
gondolok olyan szituaciokra mikor pl. sokszor megbantott, de te mindig megbocsajtottal, vagy elneztel sok mindent aztan egyszer betelt a pohar es tobbet onnantol kezdve nem alltal szoba az illetovel o meg nem ertette, hogy miert..
2019. ápr. 9. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze.

Volt egy barátnőm, állandóan felültetett.

2 eset a rengetegből: jöttem haza, külföldön dolgoztam. Megígérte, hogy kijön elém a repülőtérre. Már a repülőn ültem, mikor írt egy smst, hogy jajj bocsi, neki be kell mennie a munkahelyére, nem jön. Kössz.

A másik, amikor a szülésnapomon úgy volt, hogy becsatlakozik a buliba. Egyébként amúgy is pocsék volt a parti, mert valahogy úgy jött ki, hogy senki nem ért rá ilyen-olyan okokból. Felhívtam, azt mondta, most ért ki a munkahelyéről, 10 perc és ott van. Persze nem jött, felhívtam kb egy óra múlva, de nem vette fel, és másnap sem adott magyarázatot. Ez 4 éve volt, azóta egy szót sem beszéltünk. Egyszer-kétszer összefutottunk, köszöntem és tovább mentem.

2019. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt még randizós időszalban, hogy a srác folyamatosan beszólt nekem, leszólta a külsőmet stb, nagyon nyilvánvaló volt, hogy azzal akart nálam "lehetőséghez" jutni, hogy lerombolja az önbizalmamat, hogy semmilyen elvárásom ne legyen.

Úgyhogy szépen azt csináltam, hogy azt írtam neki, hogy találkoztam egy másik sráccal, aki lovagias, udvarias velem és mivel neki eddig nem sikerült úgy viselkednie, hanem fokyton csak leszólt, ezért akkor többet ne is keressen.

2019. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem a repülőteres sztorihoz, hogy este 11kor beszéltünk hogy mikor landolok, meg hasonlók, reggel 5 és 7 között jött rá, hogy ja bocs,mégsem.
2019. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk itt rajtam múlt elég sok minden. Próbáltam visszaszerezni az exemet, aki korábban szakított velem, folyamatosan csekkoltam a facebookját, stb. Aztán megtudtam onnan, hogy megkérte valaki másnak a kezét, na hát utána, amikor rám írt (mert néha megtette azért), megmondtam neki, hogy többet a fényképét sem akarom látni, azóta meg nem is akarok róla tudni semmit, akkor sem nézném meg az adatlapját, ha fizetnének érte.
2019. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lett volna ilyen. Minél idősebb vagyok, annál rövidebb ideig tart a türelmem és annál egyszerűbben távolítok el bárki olyat az életemből, aki méltatlanul bánik velem.
2019. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

+1

Fiatalabban még reméli az ember, hogy ha majd jól viselkedik, meg készséges, meg állhatatos, vagy rendes - persze ezek csak puszta jelzők- akkor majd minden rendben lesz, hát nem :D

A tanárnénik kedvencei a csibész szép kisfiúk és a jól viselkedő szép kislányok, nos meg lehet nézni az életüket felnőttkorban. Várakozáson aluli.

2019. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt. Én is csatlakozom az ötöshöz. Idősebben hamarabb tele lesz a pohár és tudod, hogy szar sem fog változni.
2019. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt. Akkor már nagyon elegem lett belőle hogy kapaszkodok utána , hagytam a pi*csába az üzenetét. Mondtam magamnak ha ennyit tudsz csak, akkor kellesz a francnak.
2019. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Legfőképpen 1-2 ferfivel. Megbocsathatatlan dolgot tettek velem (nem megcsalasra gondolok)
2019. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Most van. Telefonos szakítását követően, hogy ennyit érdemeltem, hogy még a szemembe sem merte mondani, bármennyire is a szívem szakad meg azóta is, de letiltottam minden online felületen is, de azóta napi 1 vagy 2-szer kiírja a telefonom, hogy blokkolt hívás jön tőle. Ugyan van bennem kíváncsiság is, hogy vajon mit akarhat, de igazából mivel szerintem csak újból megalázna, ezért nem engedek a kísértésnek. Ha nagyon akarna valamit, akkor tudja, hol lakom.
2019. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!