Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (24F/28N)

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, és nem jövök ki jól a feleségemmel. Van egy közös gyermekünk, aki 2 éves, kislány. Én gondoskodom róla, mert az anyuka le se szarja, nem törődik vele. 12 órázom, 5-től 5-ig és még a kicsivel is én foglalkozom, van hogy a munkahelyemre is magammal hozom, mert az anyja otthon ül, nincs munkája, borozik egész nap, este meg eljárkál, leroggyant csövesekkel meg alkeszekkel beszélget az utcán, 28 évesen. Csak azért vagyok vele, mert szeretem, és azt se akarom, hogy a kicsi anya nélkül nőjön fel, ezért viselem csak el. A külső szemlélők pedig azt javasolják, hogy hagyjam el. Nekem viszont nem volt apám, és tudom milyen nehéz az élet apa nélkül például, és még mindig reménykedem, hogy meg fog változni, és a későbbiekben, mint nő a nővel tud beszélni, tanácsokat adni neki, hiszen a női dolgokhoz férfiként nyilván nem értek. Beszéltem már vele erről, mondtam neki, hogy itt az ideje felelősséget vállalnia neki is, hiszen ez 2 embertől függ, nem 1-től. Egy ideig ment is, nem ivott, dolgozott, minden rendben volt, de állandóan visszaesik. Beszéljek esetleg az ő szüleivel vagy mit tennétek? Ők messze laknak, de talán segíthetnek.

2019. ápr. 9. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Bocs, de te hülye vagy. Mégis miről beszélgetne a kislánnyal? Hogy milyen az élet csöves falván és hogy pocsékolja el az életét? Én egyedül se merném hagyni egy alkoholistával. A te szüleiddel mi van, ők nem tudnak segíteni?
2019. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Pont ez az. Senkim sincs. Apámat sose láttam, édesanyám pedig 18 januárjában hunyt el, rákban. Csak én vagyok. Meg van néhány haverom, aki a kollégám, és kb ennyi. Vagy még az lehet megoldás, hogy elhagyom és mindent kezdhetek a 0-ról, gyerekkel, egyedül. Az viszont erős lesz.
2019. ápr. 9. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj el a feleségeddel orvoshoz, és utaltasd be valami leszokora pszichologushoz vagy valahova.

Ha te még vele képzeled a jövődet.

2019. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen a kapcsolat a feleséged szüleivel? Ha jó és szeretik az unokát akkor beszélj velük. Segítsenek, beszéljenek a lányukkal.

De ha semmi nem használ akkor viszont előbb utóbb döntened kell vele vagy nélküle tovább. Vele, egy alkoholista, lerobbant, semmirekellő valakivel aki sajnos a lányotoknak semmi jót nem tud átadni sőt, ha nagyobb lesz a gyerek és ő nem változik akkor könnyen megtörténhet, hogy amíg Te dolgozol addig ő a gyerekkel ugrik le egy sörre, és ezt fogja belenevelni ezáltal a gyerekbe is. Hisz ő ebben nem lát problémát.

Ráadásul ha semmiben nem számíthatsz rá akkor minek tartsd el? Tudom, rosszul hangzik de ez van. Ha nem változik akkor a kicsinek csak rosszat fog mutatani. És mivel ő van otthon többet Te pedig a nap nagy részét távol az otthontól akkor ő lesz akinek a nevelésben nagyobb hatása lesz a gyerekre. Én megpróbálnám még egyszer aztán válás. Vagy kapja össze magát vagy menjen. A gyereket bármikor látogassa ha nem ittas vagy ilyesmi, és ha nem akarja ellened fordítani mert elváltál, kidobtad. Ez az ő sara.

2019. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert szerinted a kislányodnak jó ha azt látja hogy az anyja kb le**rja és piál?
2019. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze a kicsinek szüksége van anyára apára.. de amit írtàl a nő cseppet sem viselkedik anyaként .és szerintem lehet többet àrt a kislánynak az ha ezt làtja majd mint hogy ha anya nem.lenne ott veletek.. 5 ös voltam..
2019. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen szulés utáni depresszióban szenved.
2019. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó esélyt adj a nőnek, ha eljátsza mehet amerre lát...


Ez nem jó példa a gyereknek! Roszabb mintha nem lenne anyja!

2019. ápr. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!