Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Örülnétek neki, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örülnétek neki, ha egy lánytól, akit tegyük fel régen szerettetek, ezt a számot kapnátok?

2010. júl. 4. 23:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kinevetném a leányzót:)
2010. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

XD

Rendes srác lehetsz...:D:D:D

2010. júl. 4. 23:54
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Ebben a dalban nincs semmi provokáló egy nagyon szép és őszinte vallomás. Nem akarod esetleg felhívni?
2010. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
de most komolyan ... Miley Cyrus? inkább vágjon kést a hátamba, még az is jobb
2010. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha 10-13 éves, még esetleg elmegy... Aki ennél idősebb, és tudja, mi az, hogy májliszájrusz, annak egyetlen mentsége a 10-13 éves nőnemű rokon akit el kell viselnie.


Ha eltekintünk attól, hogy májliszájrusz, és csak a "szerelmes buta dalocska" kategóriát vesszük, akkor szívem mélyén örülnék, kicsit, de nem különösebben érdekelne, legfeljebb annyit reagálnék, "nem szeretem ezt a számot" vagy "ismerem, egész jó szám" vagy ilyesmit.


Ha olyan zenét küld, ami közel áll a szívemhez, esetleg azért, hogy felvidítson, az viszont mindig szíven üt, és olyan, mint egy hatalmas bögre forró kakaó.

2010. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Hát tekintettel arra, hogy hányingerem van májli szájrusztól, valószínüleg kiröhögném, de megpróbálnám értékelni a gesztust.


Viszont nem minden srác ilyen, tehát ne erőltesd májlit. :D

2010. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat J

Írjátok már le, miért utálja mindenki Mileyt?

2. válaszoló: Kit hívjak fel? :D

2010. júl. 5. 00:02
 8/17 anonim ***** válasza:

Lehet velem van a baj de nekem teszik ez a szám

19F

2010. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
én még életemben nem hallotam erről az énekesről ,de kérdezd meg tőle hogy ezzel van e valami szándéka az a biztos lehet csak a szöveg miatt választotta
2010. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Te okostojás!!!! Ez a csaj akar téged keresd fel vagy nem tudom de minnél hamarabb mert lehet hogy most újra együtt lehetnétek!!!
2010. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!