Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jönnek egyesek ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jönnek egyesek ahhoz, hogy nemek szerint ítéljék meg, hogy kit kell sajnálni, ha vernek, és kit kiröhögni?

Figyelt kérdés

Ha egy nőt ver meg egy férfi, akkor mindenki sajnálja, és jogosan, én is azt teszem.


De ha egy férfit ver meg egy nő, itt is néhány kérdésnél, meg más oldalon hozzászólásokban is láttam lúzerezést, szánalmasozást stb.


Szóval mondjátok meg: én vagyok a hülye, ha azt gondolom, mindig az áldozat mellett kellene kiállni, nemtől függetlenül?


2019. ápr. 12. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én senkit sem nevetek ki, te se tedd. Amikor a gyengébb van bántalmazva egy erősebb által, az borzalmas. És semmi megmosolyogtató nincs benne.
2019. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazad van. Van olyan idegbeteg nő, aki nekimegy dühből a pasijának. Az se normàlis,, és ha arra lekever neki a pasija egyet, azt nem verésnek tartom.
2019. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1-es, és ha nő bántalmaz férfit?


Én se nevetek ki senkit. Csak undorító férgeknek tartom azokat, akik kinevetik a férfit, akit megver a barátnője. Ebben egyetértünk?

2019. ápr. 12. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondom senkit sem nevetek ki. Mert mitől lenne vicces az, ha egy nő ver meg egy nála gyengébb férfit?
2019. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor te rendes ember vagy, bár mindenki így állna hozzá!
2019. ápr. 12. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják hogy működik egy ilyen kapcsolat. Biztos vagyok benne, hogy sokkal több férfi él lelki terrorban, mint amennyi kiderül, pontosan az általad említett felfogás miatt. Nem mernek beszélni erről, még mindig tabu. A bűnösök nyílván nem akarják szóba hozni, a bántalmazottak meg félnek a szégyentől.
2019. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ. Szégyen vagy nem de ütöttem már meg férfit, a mai napig teljes mértékben úgy gondolom, hogy jogos volt és tulajdonképpen önvédelem. Az ilyen nem áldozat. Akár nő akár férfi, vannak helyzetek amikor egyszerűen nem tudod rá azt mondani, hogy jajj szegénykét megverték, de sajnálom.

Én semmilyen különbséget nem látok férfi és nő bántalmazása között. De ettől függetlenül nő és férfi esetében is van amikor teljesen jogos, és egyáltalán nem kell sajnálni. Nemtől függetlenül.

Nőként is felháborít, mikor egyes csajok visszaélnek azzal, hogy "jajj nőt nem szabad megütni" és direkt provokálják a párjukat szinte folyamatosan vagy megütik. Bulikban sajnos rengetegszer látok ilyet. Aztán csodálkoznak ha egyszer valóban meglöki, vagy megszorítja vagy esetleg felpofozza őket a párjuk. Lehet, hogy én vagyok a rossz ember, de az ilyet kicsit sem sajnálom. Pont azért, mert egyszerűen ilyenben nem tudok és nem is akarok különbséget tenni férfi és nő között. Fizikai erő ide vagy oda de egy nő is tud nagyon fájdalmas sérülést okozni egy férfinak.

2019. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A társadalomban elég erősen él a nemi kettős mérce, aminek csak az egyik feléről beszélnek általában, a másikról nem. Bizonyos jellegű hátrányok a nőket érik, bizonyos jellegűek a férfiakat. A különbség annyi, hogy a nőket ért hátrányokról naponta mesél a média, mindenki képben van velük, de a férfiakat ért hátrányok egy részét el sem hiszik vagy észre sem veszik.
2019. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy én főleg férfiaktól látom, hogy más pasik kárára örömködnek és lúzereznek, meg töketleneznek, ha kiderül, hogy egy nő bántalmaz egy férfit. Ahogyan a homofóbiát is főleg férfikanál látom. Másik vicces dolog, hogy ha egy fiatal lányt elcsábított a tanára, mindenki felháborodik (jogosan) míg ha egy fiatal fiút a tanárnője, akkor meg kacsingatnak és megjegyzik, hogy de jó neki. Ha én itt valahol kettős mércét látok, az a férfiak részéről van többnyire.
2019. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es, most erről a kettős mércéről volt szó, nem másról. Ezt elítéled vagy nem?
2019. ápr. 12. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!