Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elmúlik idővel vagy kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elmúlik idővel vagy kezdjek el aggódni? Vagy esetleg egy utolsó beszélgetésre lenne szükségem, hogy végleg le tudjam zárni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 2 hónap és 1 éves párkapcsolatom, fél év után össze is költöztünk. Minden rendben megy, nagyon jól megvagyunk együtt.

Viszont most váltottam munkahelyet és az első szerelmem édesanyja lett az egyik kolleginám. Emlékszik rám természetesen, ő is tanít be, és a teendők közben mindenféléről beszélgetünk.. É nem terveztem rákérdezni a volt barátomra hogy van, nem akartam feszegetni ezt a témát. Igaz ma még csak a 2. napom volt, ma már lement az új munkahely érzés is, úgyhogy fesztelenebbül is tudtam beszélgetni mindenkivel.

Igazából sikerült elkapnom néhány beszédfoszlányt, amikor más kolleginánkkal beszélget a gyerekekről, plusz azért annyit nekem is mondott, hogy a kisebbik fiát be szokta tudni szervezni alkalmi munkára, de őt nem, úgyhogy nem fog jönni. Nekem ez úgy jött le, mintha "nyugtatni" próbált volna, hogy nem fogom látni. Tudom, hogy az első szerelmét az ember soha nem felejti el és a 2 éves kapcsolatunk után kellett cirka 3-4 év mire ténylegesen tovább tudtam lépni, ez volt tavaly...

És most olyan, hogy sok apróság is felszínre kúszik, amiket akarattal talán már nem is tudtam volna felidézni.. Plusz az érzés is olyan, mintha minden nap egyenesen vele kellene majd eltöltenem 8 órát, amíg vége nem lesz a műszaknak.

Őszintén szólva ezt így konkrétan nem merem elmondani a páromnak, mert egyrészt talán csak azért van, mert évek óta senkivel nem találkoztam a családjukból és azért sem merem elmondani neki, mert attól félek, hogy esetleg féltékeny lenne vagy azt gondolná nem adom neki magam teljesen, mert a gondolataim most eléggé máshol járnak emiatt... kb úgy a 7 éveel korábbi eseményeknél és nem mellesleg pokolian megbántanám ezzel szerintem.

Néha amikor csak vagyunk és beszélgetünk, szoktunk mesélni egymásnak exekről és a velük kapcsolatos hibákról, tévedésekről, rossz döntésekről, tapasztalatokról. Szóval erről a srácról már bőven hallott tőlem kb mindent.. Talán az egyetlen dolog ami az exekkel kapcsolatban nem került még terítékre az az, hogy ki kivel hogyan ismerkedett meg...


Lényeg a kérdés, totálisan összezavarodtam két pillanat alatt úgy, hogy a srác még csak fel sem tűnt teljes életnagyságban és ezért szeretnék tanácsolt kérni, hogy most akkor hogyan??? a páromat nem szeretném elveszíteni, mert egyszerűen mindennél fontosabb. Nem tudom nélküle mi lenne velem, mert ő tényleg az, akire mindig is vártam amióta az eszemet tudom. Viszont valahol kíváncsi is vagyok most így, hogy milyen most a srác.. Hogy mennyit változott az évek alatt és hogy milyen ember lett belőle.. Hogy most milyen lenne mellette..

Mit tegyek????? :(


2019. ápr. 13. 00:38
 1/1 Rockarc ***** válasza:
100%

Vekony jeg fele vitt az elet. Furcsa fintora van neha a sorsnak. A kivancsisagod ertheto, de egyben ellenjavalt is. Ket dolog vagna ki egeszen biztosan a biztositekot. Az egyik, ha nekiallsz chat-elni a regi sraccal, a masik, ha kettesben talalkoznal vele. Ezeket mindenkeppen keruld el.


Ha nagyobb tomegben, pl a gyarban talalkozol a sraccal es valtotok par szot, abbol is lehet duzzogas, de azon tul lehet lepni. Ugyanigy problemas lehet, hogyha otton megemlited, hogy az ex-ed anyjaval melozol. Elobb utobb kiderul, szoval A napjaid meg vannak szamlalva, amikor kompromittalo kerdesekkel kell szembesulnod.


A legtisztabb az lenne, ha megalljt parancsolnal magadnak, de az lathatoan ugyse fog menni. Anyucit kifaggathatod, hogy mi ujsag a fiacskajaval. A szemelyes talalkozot kerulnem, es elgondolkoznek, hogy biztos azon a munkahelyen kell-e maradnod hosszutavon? Nem azert, mert barmi rosszat tennel, egyszeruen nem eri meg a mostani kapcsolatod rombolni egy feltekenysegi rohammal. Az most mindegy, hogy jogos, vagy nem jogos, ugyis csak az szamit, amit a baratod erez.


43F

2019. ápr. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!