Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen mehetek a János...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen mehetek a János Kórház sima nőgyógyászat részére vizsgálatra, vagy csak a tiniambulanciára?

Figyelt kérdés
A tiniambulanciára 14-21 éves korig lehet menni. Az én esetem nem ambuláns, hanem vizsgálat. Az a problémám, hogy a tiniambulancia egy héten 2x van és akkor is csak 1 órára. Mit tehetek szerintetek?
2010. júl. 5. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyne mehetnél, persze hogy mehetsz!
2010. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mehetsz.
2010. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen.
2010. júl. 5. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz "felnőtt" rendelésre is, én is 17 éves koromtól járok nőgyógyászhoz, tiniambulancián pedig sosem voltam.
2010. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el. bementem a dokihoz, meg sem vizsgált, oké ezen nem lepődtem meg. Kértem tőle receptre yasminelle-t is. Ajánlott egy patikát, hogy ott a legolcsóbbak a fogamzásgátlók. Odamentem és volt pofájuk 8500 forintot elkérni a háromahavi adagért. A szokásos 7200-az sem olcsó- helyett. Megvettem...kíváncsiságból bementem a sarki patikába és megkérdeztem h ott mennyi, mire mondta az árat (7200). Elmeséltem neki a sztorit és teljesen kiakadt a patikus...mert ugye a fogamzásgátlók egyáras gyógyszerek, mindenhol ugyanolyan áron kéne adniuk. Nem az az 1300 forint, hanem ez elvi kérdés. Szépen visszavittem a blokkal együtt a gyógyszert a drága patikába, indokoltam h miért. A nőci szó nélkül visszaadta a receptet, én meg kiváltottam rendes áron a másik helyen... A doki alapból is bunkó volt, meg sem vizsgált és még el is küldött olyan helyre ahol "olcsóbb" a gyógyszer...Hihetetlen. Amúgy a neve Dr. Németh Péter, budapesten dolgozik az egyik rendelőben. Közérdekű infonak szántam, meg sztorinak. Remélem veletek nem fordul elő ilyen, én nem megyek többet hozzá.
2010. júl. 6. 22:17
 6/9 A kérdező kommentje:
[link] van pofája a szemétnek... azért mert máshol is dolgozik jó pénzért, attól még a rendelői munkát is normálisan kéne elvégeznie, nem?
2010. júl. 6. 22:24
 7/9 Véleményező válasza:
100%

Sziasztok!

Nem találtam frissebb véleményt, azért írok ide, hátha másnak segítek vele.

Másodszor jártam Dr. Németh Péter nőgyógyásznál budapesti SZTK-s rendelésen és sajnos nagyon rossz benyomást tett rám mindkétszer.

Először helyettesítette egy beteg kollégáját, bizonyára a túlterheltség miatt volt türelmetlen és ideges, mert a többi beteggel is neki kellett foglakoznia, emiatt próbáltam elnéző lenni vele. Majd a nőgyógyászati vizsgálat közben, amikor épp a székben voltam (alapvetően sem kellemes élmény) ingerülten osztotta meg velem, hogy ő a helyettesítés miatt nem tud a magánpraxisában lenni és pénzt keresni, hanem itt kell dolgoznia nagyon kevés órabérért. Így duplán kellemetlen volt a helyzet. Én csak egy vizsgálatot szerettem volna, és ez egyáltalán nem tartozik rám.


Második alkalommal kb. 2 év múlva véletlen kerültem hozzá újra egy vizsgálatra, bevallom először meg sem ismertem őt, így nem is emlékeztem már a történtekre. De amikor türelmetlenül elkezdett sürgetni, hogy üljek már be a székbe, nem érünk rá, akkor beugrott, hogy hát mi már találkoztunk. Nagyon arrogáns volt velem végig, már személyeskedő, és amíg a betegségemről beszéltünk tiszteletlen, kioktató volt. Lehet, pont kifogtam megint egy stresszes napot, vagy én váltottam ki belőle valami dührohamot. Mindenesetre, ha kedvesebb lenne, kifizetődőbb lenne, mert talán innen is átmennének a magánrendelésére is, de így biztos nem. Másrészt egy nőnek sem a kedvenc élménye egy ilyen vizsgálat, így nem kellene még rosszabbá tenni ezt.

2019. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én ennél a Dr Németh Péternél szültem 2003 ban.Hát majdnem meghaltam a kezei között.Császármetszésnél.gondatlan volt és nem vart el.2 ütőeret.Nem volt épp józan állapotában mikor beérkezett a szüléshez.A modora kivetni való és semmibe veszi a betegeit.Ha jót akarsz messze elkerülöd.
2019. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hanyadik kerületi SZTK-ban dolgozik ez a bizonyos Németh Péter?

Nekem szintén Németh Péter a nőgyógyászom, kicsit mogorva, de alapos, normális, sosem volt vele semmi inzultusom, 1x műtött is az első szülésem után egy kisebb problémával, második gyermekemet már nála szültem minden komplikáció nélkül. Remélem nem ő lenne ez a goromba doki...

2020. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!