Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki amerikai, és már beszélünk egy ideje, de mostanában felvetettem hogy találkozhatnánk, mert már úgy érzem hogy túl sok ideje húzodik az egész mint online kapcsolat. De azt mondta, hogy ne hozzak felelőtlen döntéseket, csak akkor menjek ha megengedhetem anyagilag. Mondtam hogy most is megengedhetem, de erre azt mondta hogy tudja hogy nem állok túl jól - egyébként ez igaz, de inkább erre költeném a pénzem mint hogy továbbra is egyedül legyek. Egyébként is miért érdekli, hogy felelőtlen vagyok-e, vagy nem? Nem akarok odaköltözni hozzá, nem is leszek hajléktalan ha veszek egy repjegyet.

22/L



2019. ápr. 13. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondja, mert nem akarja finanszírozni egy idegen amerikai kiruccanását semmilyen formában (lakhatás, utazás, étkezés, kirándulás, turistáskodás stb.)

Benne van a pakliban, hogy kimész, csalódás leszel neki te. Ő dobbantana, te meg ott állsz kint egyedül, két hét mire indul vissza a fapados, a pénzedet feléled és egyedül vagy, utána könnyen köpködhersz, hogy paliravett, mert nem volt meg a szikra személyesen

2019. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos teljes mértékben egyet kell értsek az előttem szólóval. Lehet az is benne van, hogy tudja nem gyakran járnál ki hozzá és nem szeretne távkapcsolatot.

Ahhoz, hogy kint legyél szükséged van vízumra, amit nem sok időre adnak. Szóval ha esetleg ki is alakulna közöttetek valami két lehetőséged van.

Az első, hogy betartod a szabályokat és vízumot kérsz, amelyet nem nehéz megszerezni, de időközönként kapsz majd és ha megvannak a szükséges feltételek az állampolgárság megszerzéséhez, akkor később akadálya nincs.

A másik lehetőség, amit sokan csinálnak, hogy illegális bevándorlóként élnek kint. Ami hosszú távon nem előre vezető.


Én megértelek teljes mértékben és cuki amit csinálsz.

De hosszú távon nem kifizetendő. :)


F/23

2019. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem akarja, hogy menj es ő sem akar jonni.

Nem akar veled kapcsolatot, ami teljesen érthető.

2019. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem akarnám, hogy ő fizessen akármit. Nem akarnék nála lakni, megvenném magamnak a kaját stb. - természetesen. Lehet hogy nekem is csalódás lenne, de így soha nem derül ki. Így viszont nem fair, hogy minden nap felhív és hagyja, hogy ennyire megkedveljem amikor mondtam már neki, hogy ez így egyre nehezebb. Az sem fair, hogy azt akarja, hogy ne legyen más férfiakkal kapcsolatom rajta kívül, úgy, hogy az egész teljesen bizonytalan.
2019. ápr. 13. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Azt akarja, hogy nem legyen mással kapcsolatod?

En arra tippeltem, csak dumcsizni akar, de így duplán ne menj. Ez beteg vagy nem normális.

2019. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen.. az exemet letiltatta velem (ez nem zavart mert amúgy sem akartam többet beszélni vele), ha elmondom neki, hogy érdeklődik irántam valaki akkor le kell állítanom. persze csak arról tud, amit elmondok neki, de engem csak egy ember tud egyszerre érdekelni.
2019. ápr. 14. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy ismerted meg? Bejelölt facebookon? Ha igen, akkor nagyon-nagyon vigyázz, bevett szokás, hogy jóképű amerikainak adják ki magukat, hónapokon át fűznek egy csajt, aztán pénzt csalnak ki belőle. Szerintem nem biztos, hogy jó ötlet volt, hogy azt mondtad, megengedhetsz magadnak egy amerikai kiruccanást, mert akkor most tudja, mennyit lehet lenyúlni...

Az is bevett szokás, hogy "eltilt" mindenkitől, aki esetleg figyelmeztetne, hogy ne menj bele semmilyen hülyeségbe. Szóval nagyon óvatosan! Pénzt ne küldj!

2019. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. Évekig beszélgettem egy sráccal online. Bár igen, ő Magyarországon lakik. Féltékenykedett ha más írt nekem stb, napi szinten beszélgettünk. Mikor találkoztunk, nem jött be. Alig vártam, hogy vége legyen a találkozónak. Mellesleg volt már távkapcsolatom, nem annyira jó. Az írásodból az derül ki, hogy ez a csávó csak azért beszélget veled, mert unatkozik, esetleg nője is van.
2019. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!