Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön be a legtöbb pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be a legtöbb pasinak a cérnavékony, ámde dinnyemellű nő?

Figyelt kérdés
Mi szép van abban, ha gy nőnek a bordái is kilátszanak, olyan vékony? Szerintem sokkal szebb, egy EGÉSZSÉGESEN telt hölgy, natur mellekkel.Pl.160/52-55kg.
2008. nov. 11. 00:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Neked szebb...mindenkinek más jön be. Nekem nagyon bejön a fent említett példa is, de azt is nagyon szeretem, ha van egy kis husi.
2008. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Hát én épp ilyen cérna vékony "dinnyemellű" nővagyok.Köszönöm nagyon jól esett a "bordái is kilátszanak" mondatrészed.Gondolom te épp az ellenkezője vagy,és azt várod,hogy mindenki leszóljon az olyan testtel rendelkezőket mint én,és téged dicsőítsenek.Képzeld,öröklött,hogy cérnavékony vagyok,és a mellem mérete is.Igen,elég furcsa,de van ilyen.Jó,azért nem 40kiló vagyok,de nem is 70..

Szóval én mint 25éves nő,azt mondom,hogy azért mert van mit fogni egy pasinak,de azért megvan az alak is.Hozzáteszem,azért nem akkora a mellem mint egy dinnye,de az alakomhoz képest hatalmas.És még mindig jobb,mintha 2 mellbimbód van azt sehol semmi.Úgyhogy leeht lepontozni nemérdekel.....

2008. nov. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
A 160/55kg az nekem kicsit sok...szóval szerintem nem szebb. Ha a legtöbb pasinak az jön be (amit azért így nem mernék kijelenteni), annak oka van, nem véletlenül van így.
2008. nov. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
80%

Hát a mell alap hogy nagy legyen, DE én sem találom gusztusosnak ha egy csajnak kilátszik minden bordája. Kicsit auswitzi képek ugranak be. Ha végig simítom nem egy xikofont akarok érezni.


No de ha dagadt, természetesen az se jó. Van egy arany középút.

2008. nov. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Azért van annyiféle nő, hogy mindenki megtalálja a magának valót :)

Vékony, husi, egyre megy, ne hisztizz, ha nem találsz magadnak pasit, ott más okok lesznek.

2008. nov. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezerszer többre megy egy nő,ha kétszer olyan belső értékei vannak,mint amilyen a külseje,és ehhez mérten keres magának pasit.Azok a nők,akik elfogadják magukat,és nem mennek bele felesleges külsőségekbe,az esélyüket is növelik az igazi - nem feltétlenül az esztétikai dolgaiktól függő - boldogságra.
2008. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kedves kommentezők!

Senkit nem akartam megszólni, lepontozni, megbántani, megsérteni, csak egyszerűen egy véleményt kérdeztem!

Való igaz, sosem voltam cérnavékony, de kövér sem, most csak azért van rajtam több, mint kéne, mert szültem már két gyereket.

Megjegyzem, férjnél vagyok, tehát találok pasit magamnak.Csak az zavaró, hogy némelyik pasi beállít magának egy 170/50/95 (cm/kg/mell) ideált, és azt kergeti, ha kell, ha nem...

És sajnos sokan vannak úgy, hogy csak azért cikiznek, utálnak valakit, mert nem tökéletes az alakja, vagy épp nem Barbie-baba alkatú, vagy modell-vékony(cérna)

(ezt sajnos a mai tinédzserek, de még a huszonévesek közt is érezni lehet) Ha valakin akár csak 5-10 kg plussz van, máris le "hájasdisznó"-zzák, meg leértékelik az egész embert ez miatt...

Én mondjuk csak azért nem vagyok modell-alkat, mert 160/70/95 vagyok jelenleg, de akármennyire is alig eszem, meg mozgok is mellette, egy dkg sem akar lemenni rólam!

Ennyi!

(ettől függetlenül, van, aki megfordul utánam az utcán, mert moletten is lehet jó alakú az ember!)

2008. nov. 11. 09:04
 8/22 Srapnel ***** válasza:
92%

Kedves kérdező, csak kibújt a szög a zsákból, DE:


Minden kornak megvolt a maga ideálja, régen a milói Vénusz volt szép, ma meg a vékony, nagy mellű. Nekem is az tetszik. Meg még sok minden más is. Ízlésen nem szabad vitatkozni. Ha vannak olyan férfiak, akik az ilyet kergetik, hát rajta. Majd idővel módosulnak ezek a kívánalmak, ha nem jön be. Ha pedig van férjed, akinek tetszel, akkor miért zavar, hogy ki másnak mi tetszik és mi nem? A kérdésnek egyébként sincs értelme, mert kérdezhetnénk azt is, hogy a nőknek miért az izmos, vagy sportos test és nem a 150 kilós, tokás, vörös hajú, szeplős, szemüveges, hosszú hajú férfiak jönnek be? MIÉRT???



Kedves kommentezők!

Senkit nem akartam megszólni, lepontozni, megbántani, megsérteni, csak egyszerűen egy véleményt kérdeztem!

Való igaz, sosem voltam cérnavékony, de kövér sem, most csak azért van rajtam több, mint kéne, mert szültem már két gyereket.

Megjegyzem, férjnél vagyok, tehát találok pasit magamnak.Csak az zavaró, hogy némelyik pasi beállít magának egy 170/50/95 (cm/kg/mell) ideált, és azt kergeti, ha kell, ha nem...

És sajnos sokan vannak úgy, hogy csak azért cikiznek, utálnak valakit, mert nem tökéletes az alakja, vagy épp nem Barbie-baba alkatú, vagy modell-vékony(cérna)

(ezt sajnos a mai tinédzserek, de még a huszonévesek közt is érezni lehet) Ha valakin akár csak 5-10 kg plussz van, máris le "hájasdisznó"-zzák, meg leértékelik az egész embert ez miatt...

Én mondjuk csak azért nem vagyok modell-alkat, mert 160/70/95 vagyok jelenleg, de akármennyire is alig eszem, meg mozgok is mellette, egy dkg sem akar lemenni rólam!

Ennyi!

(ettől függetlenül, van, aki megfordul utánam az utcán, mert moletten is lehet jó alakú az ember!)

2008. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Bevallom, ha én gyermekes családanya lennék, engem ez a tény nem foglalkoztatna, hanem örülnék, hogy van férjem, aki imád és én vagyok neki a legszebb nő.

Petranova

2008. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést csak azért tettem fel, mert már elég régóta foglalkoztat... Itt legalább év és arc nélkül megtehettem...

De ettől függetlenül én azokra gondolok akiket nem áldott meg a jó Isten bomba alakkal, és sajna ezért nem figyelnek fel rájuk a férfiak...

(megjegyzem, akadnak az oldalon ennél jóval hülyébb és feleslegesebb kérdések is)

Csak véleményre voltam kíváncsi, hogy a fenti kérdésre - a miért?-re - mi lehet a válasz... ???

2008. nov. 11. 11:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!