Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért írnak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért írnak rá olyan nőkre is akik kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalni, hogy a legtöbb férfi semmi félelem nélkül rair olyan nőre, aki kapcsolatban van és nyíltan meg is mondja, hogy mit szeretne.
2019. ápr. 16. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Bizonyára magadtól is kitalálod, hogy valszeg azért, mert erre a csajok is partnerek.

32/f

2019. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem ezek a férfiak a legokosabbak és legerkölcsösebbek? Bingó!
2019. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

" Csak az a nő foglalt, akin épp fekszenek! "


" Valaki őt is unja. "

2019. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Mert a nők általában tartanak egy vad szeretőt a "stabil pasi" mellett.
2019. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert manapság semmire sincs garancia. De ez nem nemi sajátosság, nők is másznak rá párkapcsolatban élő férfiakra. Sőt, úgy is, hogy az ő párja is ott van! Konkrétan szemtanúja voltam egy ilyennek. Az én páromra próbált rászállni egy csaj, akinek a párja ott ült ugyanannál az asztalnál, mint mi. Párom elutasította, de a csajt most az a srác el is veszi feleségül, akivel ezt simán megtette volna, mással pedig simán meg is tehette. Visszataszító, milyen emberek vannak. De szerencsére nem mindenki ilyen.

Le kell rázni az ilyen barmokat, aki meg vevő erre, annak gratulálni tudok.

2019. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert semmit nem jelent, hogy valaki kapcsolatban van. Lehet, olyan bazi jó kedve van benne, mint egy terhes hintalónak.
2019. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nőként soha nem mertem ráírni olyan pasira akinek van párja.
2019. ápr. 16. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert meg sem nézik az adatlapod, fogalma nincs róla, hogy kapcsolatban vagy. Én már mindennel próbálkoztam, van kint párommal közös utazós kép, már azt is kiraktam, hogy kapcsolatban vagyunk, pedig amúgy nem szeretem mikor neten mutogatják magukat a párok. De semmi hatása. Ugyan úgy rámírnak a mai napig, és érdeklődnek, hogy van-e barátom. (Egyszerűen nem tudom felfogni hogy lehet valakire ráírni úgy, hogy csak egy profilképet láttam belőle eddig. Ezeknek a pasiknak tényleg bárki jó aki szebb az ördögnél?)

Aki meg megismer élőben az nem nagyon szokott rám írni. Én tipikusan olyan nő vagyok, akiről sugárzik, hogy nem érdekli más pasi. Hogyha a párommal együtt látnak minket akkor meg ez teljesen egyértelmű. Persze vannak kivételek, akik ennek ellenére is bepróbálkoznak. Az ilyenek már egyszerűen csak hülyék. Szerintem ez a mindenki magából indul ki kategória. Neki mindegy van-e mellette valaki, összefekszik bárkivel. Akkor biztos mindenki más is így van vele. Fel se tudja fogni, hogy más emberek szeretik a párjukat.

2019. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem már azt is írta ismeretlenül pasi,hogy irigyli a barátomat.. Bizonyára azt gondolta,hogy ez ilyen formán kevésbé tolakodó, és hátha mégis veszem a lapot aztán nyitok felé.


Én is úgy gondolom,hogy manapság kapcsolatban élők/állók is ismerkednek, akár alkalmi kapcsolatra, akár egy kis flörtre, vagy egy megromlott kapcsolatból kifelé vezető útra.

2019. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mer' vagy bejön vagy nem.
2019. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!