Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon bejön nekem.. bulikba sokszor össze futunk kavartunk màr tàncolunk meg minden de így hétköznap ha írok neki meg keresem nem ír vissza vagy nagyon bunkó és leràz hogy hagyjam békén aztán eljön a hétvége megint találkozunk kavarunk stb és aztàn megint koccoltat
2019. ápr. 16. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki árulja már el nekem, hogy mit jelent az, hogy "kavarunk stb"?
2019. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 a "kavarunk" az egy ilyen diplomatikus kifejezés, ami mögé mindenki azt gondol, amit akar. A sima szemezéstől a dugásig bármi lehet mögötte. Az a jó ebbe a magyar nyelvbe, h tele vagyunk ilyen szavakkal, amik nem egyértelműek és a fantáziánkra van bízva, h mit gondolunk mögé.


Kérdező: Sztem annyi a szitu, h fizikailag ugyan bejössz neki, de jelenleg nem akar kapcsolatot, vagy legalábbis tőled biztosan nem.

2019. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na de bszki, ha ezzel kapcsolatosat kérdez, akkor minek nyomja ezt a laza, meg tökös vagány vagyok vakert??? Ha csak szemeztek, akkor minek akarja tupírozni a semmit? Ha meg le is feküdtek egymással, akkor miért nem írja le normálisan, hogy tudjuk, nem ok nélkül kérdez? Mi a fxnak kell itt ködösíteni? Nem elég, ha a haverok között játssza az agyát?
2019. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos mindig részeg, amikor buli van.
2019. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!