Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Edző/sportoló Nők/lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edző/sportoló Nők/lányok! Hogy hogy bejön nektek a pocakosabb férfi/fiú?

Figyelt kérdés

Sok hírességnél,modellnél észrevettem hogy a barátja/férje nem feltétlenül sportos. (19-30 év közöttiek). Bevallom az őszintét, az elején azért kezdtem el edzeni mert nem éreztem jól magam a bőrömben dagiként, aztán ott volt az a "(tévhit?!)" hogy én nem érdemlem meg ilyen külsővel azt a társat magam mellé aki sportos vagy még ha nem is de csinos és tetszik mind belsőleg/külsőleg mivel miért akarna pont egy ilyen lány/nő egy dagi srácot maga mellé? (igen, annó még a vágyaimat sem akartam magamnak elfogadni hogy megérdemlem de ez azóta változott.(önbizalom!))

Aztán idővel ezt megbeszéltem magammal és önmagamért edzek azóta és nem azért hogy ki mit gondol, illetve ki kellett cserélnem az egész gondolkodásmódom/világnézetem hogy boldogabb,magabiztosabb életet élhessek. Viszont érdekességképp benne maradt a fejemben hogy ez hogy lehet? Mi lehet az oka? Azt tudom/sejtem hogy a nőknek átlagban fontosabb az érzelmi stabilitás mint a külső, amivel egyet is értek, és hogy más az értékrend csak kicsit olyan furcsa. Mi a véleményetek?



2019. ápr. 18. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

En meg azt veszem eszre, hogy a parjuk is sportos.


A pocakos ferfi az a legalsobb kaszt a ferfiak kozott, a girnyo sovany is magasabb helyet foglal el. Kiveve megboldogult Andy bacsi....

2019. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be az elhízottság.

Párom is szálkásan vékony, izmos. Mind a ketten egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatunk.

2019. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több mint 10 éve sportoló nő vagyok. Kihoztam magamból a maximumot már többször is. Nemhogy a pocakos/túlsúlyos kategória nem tetszik de még az átlagos, nem sportos férfi sem jöhet szóba nálam. Nagyon tetszik a feszes , ízlésesen izmos férfi test, az a gyengém. Csak a magam nevében beszéltem.
2019. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 darida válasza:
Szerintem ne állj le! A pocakos, túlsúlyos férfi nemcsak nem esztétikus látvány, de egészségügyi szempontból sem kívánatos.
2019. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!