Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nálatok is létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok is létezik olyan hogy egy nő mondjuk csak azután kezd el tetszeni miután már jobban ismeritek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval az ember sokat hallja meg tapasztalja hogy a férfiak és a nők különbözően gondolkodnak (ami végülis érthető), masképp vannak összerakva.

Szóval velem már többször is előfordult hogy elsőre egy férfi vagy nem jött be, vagy nem jött be annyira (szóval tetszett csak nem vesztem meg érte) vagy egyszerűen nem is gondolkodtam ezen. Aztán ahogy jobban megismertem, egyre többet beszéltem vele annál inkább bejött és teljesen oda lettem érte.

Ilyen a férfiaknál is van? Vagy ti egyszerűbben működtök és első ránézésre megmondjátok a nőre hogy tetszik/nem tetszik?

Léteznek nálatok ilyen átmenetek?



2019. ápr. 18. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Igen van nálunk is ilyen de persze ehhez az is kell hogy pl külsőre is tetszedjen de amikor valaki már szellemileg jön be akkor általában romantikus érzelmek jönnek elsősorban aztán szexualis


Nálam is volt ilyen de ami a furabb hogy a csajt elsonek nem is vettem észre oke lattam csinos meg minden de valamiert akkor sem neztem meg jobban (alapból nem az esetem volt mert rövid fekete haja volt egyiket sem szeretem de a kettőt még jobban utáltam) és akkor kicsit kezdtem meg ismerni na akkor viszont teljesen elvarázsolt! És meg a fekete rövid hajat is vonzónak lattam!


Tiszta őrület!!!!!!!!!

2019. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És szerintem az ilyen kapcsolatok amikből igazi kapcsolat születhet persze ugy hogy kölcsönös az érzelem!
2019. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Igen van nálunk is ilyen de persze ehhez az is kell hogy pl külsőre is tetszedjen"

Ezzel gyakorlatilag azt mondtad, hogy nem létezik, mert a kérdező pont arra volt kíváncsi, hogy lehet-e valami abban az esetben, ha nem áll fel már első látásra, és nem arra, hogy a vonzó külső önmagában elegendő-e a komoly kapcsolathoz. Nekem legalábbis így jött le.

2019. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, igen.
2019. ápr. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Azt igy értettem hármas hogy egy fajta alap testi vonzalomnak kell lenni minden ember között! Pusztán csak a belső miatt nem fog működni egy kapcsolat de ez igaz fordítva i ha csak testi vonzalom van de szellemi nincs akkor sem fog működni


És pont ezért írtam le hogy elsőnek az a lány nem tetszett!

csinosnak csinos volt de nem volt az esetem hogy el kezdjek vele bármit is! De ha pl egy ilyen full igénytelen lany lett volna akkor nem lett volna semmi...alapból sem szoval kérdező van egy határ ahol a külsőségek el tudnak mosodni!

2019. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szándékosan túlzol. Ha valaki nem tetszik, az nem azt jelenti, hogy szélsőségesen előnytelen külsejű, ápolatlan emberről van szó, hanem azt, hogy nem az esetem, nem vált ki belőlem vonzalmat a puszta megjelenésével, testit sem. De ettől még előfordult, hogy akihez eleinte így viszonyultam, később, miután alkalmam nyílt közelebbről megismerni, megszeretni, minden szempontból vonzónak találtam. Remélem, érzed, hogy ez nem ugyanaz, mint azt mondani, hogy eleve csak annak van esélye arra, hogy (romantikus értelemben) megszeresd, akit már előtte is kifejezetten kívántál testileg.
2019. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van ilyen. Első szerelmem pl. Egyáltalán nem volt az esetem. Kedves volt meg vicces, szóval barátkozásnak gondoltam, meg egyetem elején voltunk, hát segítsük egymást a beilleszkedésben... gondoltam. Egyáltalán nem tudtam nőként nézni rá.


Aztán ugye egyre többet beszélgettünk, egyre többet tudtunk meg egymásról, és észre se vettem, de egyre jobban érdekelt ő. Egyre jobban elfoglalta a gondolataimat. És elkeudtem vonzódni is hozzá. Végül szerelmes lettem. Kb 4-5 hét alatt. Nem tudom miért. 5 éve volt, azóta is vonzónak találom, pedig azóta sem tetszenek a hasonló külsejű lányok. Szerencsére nem vagyunk együtt, mert aztán kiderült, hogy ő nem olyan, mint az első benyomásnál. De szóval ja, van olyan, hogy valaki a személyiségével el tud varázsolni, miközben külsőre alapból nem tudok vonzódni hozzá.


26f

2019. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!