Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy csaj, aki párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy csaj, aki párkapcsolatban van, férfisztriptíz rajongó?

Figyelt kérdés
A barátnőivel chippendale-show-kra járkálnak, visonganak meg koktéloznak. Elméletileg a csajtársaság szingli tagjai kedvéért. Hogy "feldobják az estéket".
2019. ápr. 19. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem bántó lenne és fordított helyzetben sem örülne a párom. De biztos vannak, akiket nem zavar és "egészségükre".
2019. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Primitív és egyértelmű ribi hajlamok vannak benne. Nekem ez nem tetszene.
2019. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem gàz.

A férfiak is megnézik a szép nőket.

Pl: párommal voltunk AMTS-en ahol majdnem minden auto mellett félmeztelen lànyok kellették magukat.

Nem zavart ha pàrom ràjuk nézett.

Hűséget fogadtunk, nem vakságot! :)

2019. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as! Azért az nem teljesen ugyanaz, hogy elmész agy autókiáűllításra, és biodíszletként ott állnak nők, és megnézi őket, minthogy direktbe egy vetkőzős chippendale showra mész, hogy felizgulj a lomposokra! Gondolom a legtöbb nő sem örülne, ha a párja kimaradna ilyen éjszakai bárokba, ahol meztelen nők táncolnak az asztal közepén (ill, konkrétan azért menne).
2019. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Téged zavarna ha a párod csinálná ugyan ezt ? Táncolnának neki csajok hazamegy és rajtad levezeti. Nálam biztos szakitás lenne de ha nem titkolod a párod elfogadja akkor rendben van .
2019. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!