Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány tetszik, írjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány tetszik, írjak neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Egyetlen lány van aki bejön, így nem szenvedek a bőség zavarában. Látásból ismerjük egymást, de nem beszéltünk még soha. Nincs az tehát, hogy ha nem jön össze akkor van talonba 5 másik.

Lányok! Ti hogyan reagáltok ha olyan fiú ír, akit különösebben nem ismertek, esetleg nem is tetszik annyira?



2019. ápr. 19. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj, mi vesztenivalód van?
2019. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
irj, én is irtam, max nem valaszolt vagy nem akart beszelni. De aztan semmi ciki sem volt.
2019. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
írj. Lány vagyok és ha valakit már látásból ismerek és úgy ír rám (tehát mondjuk sose beszéltünk, de mondjuk viszonylag gyakran látjuk egymást és felismerjük egymást látásból) az teljesen rendben van, sőt én mindenképpen értékelem.
2019. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! S kezdetnek mi volna a jó téma?

Valamiféle ürüggyel felkeresni, és úgy leszűrni, hogy mennyire érdeklem, vagy csak úgy a semmiből a hogy vagy, hogy teltek az ünnepek, mondjuk?

2019. ápr. 19. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Ehhez amúgy jó lenne ha leírnád honnan ismered látásból. Munka/egyetem/utca/kávéző/konditerem stb. Mert akkor lehetne azzal kapcsolatban aho találkozni szoktatok.

De amúgy az is teljesen jó ha azt írod neki hogy szoktad látni (remélhetőleg ő is szokott teged látni és nem csak te őt, tehát tuti hogy felismer) és leírod hogy szimpatikus és szívesen megismernéd.

2019. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát, egy városban élünk, általános iskoláig egy suliba jártunk. Egyébként ennyi az egész, nem szoktam vele azért minden héten találkozni, csak akkor mikor jön a barátnőjéhez, aki tőlem nem messze lakik.

Huh, nem tudom. Elég gyáva vagyok ahhoz, hogy ezt így megírjam neki...

2019. ápr. 19. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
én is igy voltam vele, 1 hetig mindig azon paraztam, hogy rosszul sul ki belőle. De egyaltalan nem az, mivel tapasztalatlan vagy, igy termeszetesen higy felsz.
2019. ápr. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!