Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, ez miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, ez miért van?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, az első találkozásunkor egyáltalán nem tetszett, a stílusa nagyon furcsa volt. Nem mellesleg, ugyan olyan magasak vagyunk (170 cm vagyok, nem vagyok egy óriás), kék szeme van és 10 év korkülönbség van köztünk. De ahogy egyre több időt töltöttünk egymás társaságában, kezdett egyre jobban megtetszeni, de már olyan szintre jutottam, hogy vele/róla álmodtam, fantáziálgattam róla, terveztem vele, stb. A tekintetétől képes voltam felizgulni. Most, hogy ""a lábam előtt hever"", kezdek csak igazán rájönni, hogy tulajdonképpen nem is hogy nem tetszik, de kicsit sem néz ki jól, és nem értem, hogy mi tetszett benne. De a másik oldalon ott van, hogy egy nagyon érző, értékes embert ismertem meg benne és ennek ellenére is minden gondolatom Ő tölti ki, csak ha már magam elé képzelem, lassan undor jön.


Segítsetek, ez miért van? El fog ez múlni, meg fog még tetszeni? Vagy mit csináljak?


2019. ápr. 19. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát több dolog is lehet.

Na kezdjük az elsővel : Lehet a maga általános férfi ideál a világ szerint ami kék vagy zöld szem , te kialakítottál egy plátói képet amit a média és az emberek erőltettek rád majd felruháztad bizonyos tulajdonságokkal , viszont mikor megkaptad ezt a személyt nagyon nem az volt akire te vágytál.

Igazából egy déli kreol bőrű barna szemű férfira vágysz nem egy nyálas képű cuki pofára.

2019. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha elvonatkoztatok attól, hogy hogy néz ki és vele töltöm az időt, nagyon jól érzem magam a társaságában.
2019. ápr. 19. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A vonzalom, a megszerezni vágyás elvakított, most látod igazi valójában, és rájöttél, hogy még csak nem is tetszik, és nem akartál tőle semmit.
2019. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne pazarold az idejét! Ha nem csak egyszerűen nem tetszik, hanem szinte undort kelt benned, abból már semmi jó nem fog kisülni.

Mondd meg neki, hogy maximum barátságot tudsz elképzelni kettőtök között, és hagyd, hogy találjon olyant, aki nem csak beszélgetni szeret veke, de kívánja is.

2019. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!