Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abortuszotok volt már nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortuszotok volt már nektek vagy ismerősötöknek?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla hogy megy ez?
2010. júl. 5. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egsy ismim. Nem egy volt neki, mert gyógyszer mellett is terhes lett és a semmire meg nem vállalták be a babát. Azt mondta testileg elviserlhető volt, de lelkileg borzasztó, napokig csak sírt. Nekem csak ennyit mesélt.
2010. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt 18 évesen.Lelkileg tényleg kikészülsz tőle.A kórházban csak annyi, hogy betesznek egy tágítót egy napra, másnap megcsinálják, alszol utána egyet(a morfiumtól), majd mész haza, aztán 1 darabig no szex.Néha még elgondolkozom mi lett volna ha...de fiatal voltam, barátommal azóta is együtt vagyunk(ja és gyógyszer mellett sikerült,egyet később vettem be, azóta figyelek).22/L
2010. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is volt, már kétszer is, azóta jobban figyelek...


19 F

2010. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Számtalan nőt ismerek, akinek volt abortusza. Teljesen egyénfüggő, hogy hogyan reagálnak rá. Van, akit abszolút nem ráz meg, de van, aki kikészül. Ebből van több. Általában nagyon sokat sírnak. Van aki röhögve kel fel az ágyból. Szóval mindenki egészen másképpen reagál erre, de egy olyan ember, aki minimálisan is rendelkezik egy egészséges lelki világgal, azt megrázza, keményen.


Az abortusz menetére vagy kíváncsi egyébként?

2010. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát hogy meddig kell bentfeküdni a kórházba meg hogy mennyire fáj meg ilyenek?
2010. júl. 5. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hát erről személyes tapasztalatom nincs, nem volt abortuszom. Első terhesség esetében tovább bent kell maradni, de ez nem jár fájdalommal, egy kicsit, amikor a tágítókat felteszik az fájdalmas, egyébként nem. Utána még egy kicsit bent maradsz, pár órát, és haza is jöhetsz. Ha nem akarod senki sem tudja meg, hogy abortuszod volt. Sajnálom, hogy így alakult :(
2010. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még nincs semmi , remélem :S csak érdekel a téma
2010. júl. 5. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!