Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek milyen típusú haj jön be egy nőn? Hossza, színe, göndör, egyenes, hullámos? Mennyire számít társkereséskor? Ha van kedvetek, linkeljetek képet is.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

[link]

[link]

Hasonló. :)

2019. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Régen a barna tetszett, de a szőke is nagyon tetszik már, viszont minél hosszabb annál jobb. Ha lehet egyenes legyen, nem tetszik a göndör, a hullámos is csak enyhén.


Különben meg ha szeretem az illetőt, akkor majdnem mindegy...

2019. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Hossza mindegy, ne legyen kopasz, felnyírt, de inkább hosszú hajat preferálom, a királylányos nagyon hosszú hajat is szeretem, de egy szexi hátközépig érő is nagyon bejön. Rövid haj csak keveseknél. Rövid alatt vállig érőt értek.


Színe mindegy, erre mindig azt mondom, hogy ne világítson. Ez annyit tesz, hogy ne legyen festett haja.


Én nem szeretem a göndör hajat annyira, legyen egyenes, esetleg hullámos, leginkább természetes.


Ez, hogy mennyire számít társkereséskor... Ilyen nincs. Mindig az összhatás számít. Lehet valakinek gyönyörű haja, ha csúnya arca, szexi rövid haja, ha kövér az az arca mit sem számít. Inkább az számít, legyen erős, egészséges dús haja.

2019. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha jó az összhatás, akkor teljesen mindegy, hogy milyen a fazon, viszont leginkább a barna/szőkés barna hajú nők jönnek be nekem.
2019. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, már kopasz csaj is tetszett, de ő beteg volt azt hiszem.
2019. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
sötét barna, egyenes, állig-vállig érő.
2019. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint Penélopé Cruz-nak, vagy mint Uma Thurmann-nak van.
2019. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
tépet nem hosszú szökés barna, fekete ,világos barna , vörös csak ritka esetekben kevés lánynak áll jól.
2019. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Clay Morrow ***** válasza:
41%

Igazából nem ez szokta eldönteni, mindenféle hajtípus bejön általában amilyent a nők "hordanak".


Bár van három, amiért igazán odavagyok és vadulok, ha valakinek jól áll.


Hosszú egyenes fekete haj(akár festett): [link]


Hosszú göndör fekete haj♥: [link]


Rövidebb frufrus stílus, inkább sötétebb árnyalatú hajjal: (kár, hogy a legtöbb ilyen frizurás csaj vegán/leszbikus/252 elmebaja van) [link]

2019. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyenes/hullámos, félhosszú/hosszú, természetes színű, nem extrém. Ezeken túl mindegy.

32/f

2019. ápr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!