Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan okos ember akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan okos ember akinek már nem mérik a tesztek az iqját tehát max, és matek, fizika szakos is volt egyetemen csak otthagyta milyen lehet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nehéz egy ilyen okos emberrel lenni?

Vannak aspergeres vonásai.


Személyiségtípusa: intj

Az enyém intp de sokkal butább vagyok nála.

Valaki valami elképzelés, esetleg tapasztalat?

L22 F23


2019. ápr. 27. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tehát egy Sheldon. Nem köszi
2019. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Az IQ nem az intelligenciát méri. Csak térlátást, matematikai képességeket. Semmi köze a valós intelligenciához, és ez általában meglátszik azokon akiknek ez az érték ilyen magas. Szinte mindig a mindennapi élethez szükséges tulajdonságok rovására megy. Pont azokban a dolgokban teljesít jól, amik tök feleslegesek.

És persze szinte egy az egyben kizárja az érzelmi intelligenciát is, ami ezerszer fontosabb egy kapcsolatban.

Bármilyen matematikai problémát megold, de teljesen hülye a hétköznapi témákhoz vagy az emberekhez, problémát okoz neki az érzelmek felismerése és kezelése. Átlátja a logikai összefüggéseket papíron, de a valódi élet összefüggéseit nem tudja értelmezni. Szóval azoknak a dolgoknak megy a rovására, amik sokkal fontosabbak lennének egy kapcsolatban.

2019. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem. Igen, vannak aspergeres vonásai, de nem aspergeres. Nem hülye az élethez, minden témáról van véleménye amit ráadásul elég nehéz vagy lehetetlen felfognom pedig én se vagyok annyira butuska.
2019. ápr. 27. 22:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul szebb jointot teker mint amilyet cafeeshopban kapni.
2019. ápr. 27. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Az egy dolog, hogy van véleménye. Minenkinek van. A probléma ott kezdődik, hogy ez a vélemény téves, mert nem lát át semmit.

De nem ez a legnagyobb baj. Hanem az érzelmi intelligencia hiánya. Bér gondolom fogalmad sincs mi az, de majd amikor érzed a hiányát akkor úgy is rájössz.

2019. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
olyan mint egy gáz szerelő vagy festő.. Semmilyen köze nincs ahhoz , hogy ki milyen egy kapcsolatban ,ha nem sárga lapos azaz szefos .
2019. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ezek szerint füvezik. Láttam már 1-2 ilyen zsenit a füvön elcsúszni. Nem állnék le vele.


Amúgy szerintem két INT egymás mellé nem jó.

2019. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Rockarc ***** válasza:
0%

En is INTJ vagyok, es a tesztek alapjan befernek az aspergeresek klubjaba. Engem nagyon tud bosszantani a butasag. Mindig nagy tarsasagokban voltam, azok lettek a barataim, akik atlag felettiek. Szerintem ha megugrod nala a lecet, nem lesz problema. A kerdes az, hogy eleg okosnak talal-e maganak, vagy szemet huny efelett a kapcsolat erdekeben. A kerdesedbol azt veszem ki, hogy meg nincs sok minden koztetek, ugyhogy az ismerkedes alatt ki fog derulni, hogy megfelelsz-e neki. Ha nem, akkor hanyagolni fog.


43F

2019. ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En is INTJ vagyok, de meg merheto tartomanyban, Aspergeres vonasok.


Milyen velem a kapcsolat? Nagyon letisztult idealom van, de nehezen mondok nemet. Maximalista vagyok. Parkeresesben is matematikai koncepciokat alkalmazok.

2019. ápr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az ennyire okos pasik, pedig én abszolút extrovertált vagyok. Jártam is ilyennel, remekül éreztük magunkat együtt.

Nekem a füves részen csúszna el nála a dolog.

2019. ápr. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!