Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek működött már vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek működött már vagy ismer valakit akinek működött ez a 20 vagy 30 kérdés egy idegennek és egymásba szeretnek?

Figyelt kérdés
Van egy elmélet, ami azt mondja, hogy ha egy idegennek felteszed ezeket a kérdéseket és megválaszoljátok, akkor elméletileg szerelmesek lesztek. Működik?

2019. ápr. 29. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
B a r o m s á g
2019. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen birka...
2019. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Én a barátommal megcsináltam, mert kíváncsi voltam milyen kérdések ezek egyáltalán. Arra jutottunk, hogy tulajdonképpen ez csak arról szól, hogy az emberek egyszerűen nem figyelnek egymásra annyira, hogy egyhuzamban ennyit, és ilyen személyes témákról beszélgessenek. Tehát tulajdonképpen ez egy hagyományos ismerkedést szimulál, ahol mindkét fél érdeklődik a másik iránt. Ez pedig annyira simogatja az ember lelkét, hogy már-már szerelmesnek érzi magát. Számomra a végén lévő négy perces csendes egymás szemébe nézés volt a legmeglepőbb (nyilván a kérdések nagy részére már amúgy is tudtam a választ), mert az tényleg nagyon mély és meghitt pillanatot teremtett.


A gyakorlatban egy tartós kapcsolat, szerelem kialakulásához viszont nem elég. Azt nem lehet így elsiettetni.

2019. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Senki nem lesz ettől szerelmes, és ez nem elmélet, csak egy kérdéssor, ami arra való, hogy jobban megismerjék egymást az emberek, főleg, ha már eleve vonzalom van közöttük.


Amúgy csak megjegyzem, Sheldon és Penny is végigcsinálta, és még véletlenül sem lettek szerelmesek :)

2019. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen agyatlan kerdeseket miert nem viszitek a tinibe? Az a szint...
2019. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Bárcsak így lenne. Volt már úgy, hogy 1-1 kérdésemre rám írtak, elsőre volt is valami kölcsönös szimpátia, de nem lett belőle semmi sem.

Szóval nem igazán létezik.

2019. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!