Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan kategorizálások amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan kategorizálások amik ezen az oldalon mennek, nem emlékeztet titeket a náci eszmékre?

Figyelt kérdés

Olvasom a kérdéseket és azt látom, hogy úgy beszélnek az emberekről, mint holmi tárgyakról. Vagy mint a germán faj és zsidó különbségről. Mint pl. aki sportól az sokkal értékesebb, mint aki nem, aki nem csinálja az annyit is ér, legyen elkárhoztatva.

Aki élvezi a sportot az sportoljon, de ebből ne csináljunk már presztíst és eltárgyiasítást.

Akár sport helyett más témákat is felhozhatnék, amik ezen az oldalon mennek, mint pl. pénz preztise, nyelvvizsgáé, autóé, karrieré.

Úgy gondolom egy normális párkapcsolat nem cserekereskedelemmel indul, hanem spontán ismerettséggel, ezért nem tudom hova tenni azt ami ezen az oldalon megy, ami a náci eszmékre is emlékeztet.


2019. máj. 4. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Oh, de. Én is gondolkoztam már arról, hogy írok ki erről egy kérdést, mondjuk nekem az ilyen jellegű eszmék nem ugrottak be, csak az önfényező viselkedés, amit az oldal többsége hoz. A legtöbb felhasználó minden témában magát tekinti etalonnak.

A való életben is egyre többször tapasztalom ezt. Szerencsére még nem annyiszor, mint itt. Mintha mindenki fél perc alatt ráakarná magát dumálni a másikra és egy olyan marketingszöveget ad elő a többség, hogy mindenki úgy érezze, ő a legjobb. Közben egyszerű mondatokat sem képesek sokszor értelmezni...

2019. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Te beteg vagy!


Attól, hogy a családod egy gázkamrában végezte, ne vetítsd ki mindenre a nácizmust. Vagy ne Gyakorizz!

2019. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tárgyíasítás, mert nem lesz valaki több, értékesebb az egzisztencia vagy sport miatt.


Viszont a hasonló életvitel, értékrend és szemlélet vonzza egymàst, így aki pl sportol az ollyan fog nagyobb eséllyel összeillenu, aki szintén sportol.


A többit te magyarázod bele. Nem presztizs vagy tárgyiasítás, hanem a hasonló érdeklődés és életmód. Ennyi. Ha az egyik kockul, amíg a másik sportol, aztán hétvégén az egyik színházba vagy pszichológiai előadásra menne, a másik pedig túrázni vagy koncertre, akkor egyszerűen nem illenek össze. Egyikük sem jobb vagy értékesebb a másiknál, csak szimplán mások, más érdeklődéssel és nem fognak passzolni.

2019. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is azt látom itt,illetve más helyeken is,amit leírsz. Nagyon érdekes jelenség,hogy a társkeresésre is "húspiac"-ként hivatkoznak. A lányokra szexuális eszköz-cselédként,a férfiakra pénzforrásként.


Nagyon durva világot élünk.

2019. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na igen a húspiac kifejezésről sincs jó véleményem, a kapitalizmus már nem csak gazdasági tényező, hanem olyan, mint egy szimbióta (mint pl. a venom) ami rátelepszik és megfertőzi az embert. Még az emberi ösztönöket is megfertőzi, mert alapjáraton az ember nem tárgyiasítja a nőket és egy nő nem a férfi pénze miatt vonzódik a másikhoz. Nem tudnék a másikra úgy tekinteni, mint egy darab húst akit aztán megeszek.


#3 Ha más az életvitel nem olyan nagy probléma, hogyha megtudják oldani. A szeretet miatt egy otthonülő gamer is kitud mozdulni a párja miatt, hogy elmenjen színházba vagy kicsit sportolni vele és a színházat, sportot kedvelő is nyitott tud lenni a játékok vagy sorozatok iránt. Ezt hívják szeretetnek, hogy nem az egyéni önzés érvényesül, hanem az önzetlen szeretet.

Amúgy te normálisan írtad le, nekem az olyan válaszok szúrták a szememet, ahol konkrétan tényleg tárgyiasítottak.

Azért hoztam fel a sportot elsőként, mert észre vettem azt, hogy akik sportolnak azoknak általában elég nagy az arcuk. Saját magamból is kiindulok, mert én is sokat edzettem régebben és nagyobb arcom volt. Úgy érzem a sportnak van egy erős negatív szellemisége.

2019. máj. 4. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Érdekes amit mondasz,de szerintem nem a sport a gond,hanem a köré épített média és propaganda,ami lenyomja a torkodon,hogy "akkor vagy jó ha sportolsz". Így kvázi a társadalom "jutifalit oszt" annak aki sportol,mert a média/divat szerint cselekszik.

2019. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!