Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit ér? Tételezzük fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ér? Tételezzük fel hogy a párod időhúzása neked sok pénzedbe kerül, de ha nem hagyod hogy húzza az időt akkor meg megsérted. a többi alul

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy jó telketek arra felépítettetek egy többlakásos házat aminek a lakásait ki szeretnétek adni. Párod szeretné ha ő is figyelembe lenne véve ezért a burkolat kiválasztása az ő feladata de hónapok óta nem történik semmi.

Az össze bevételetek 800e ft lenne havonta minusz az adók tehát 650e ft kb amit havonta nyerhettek. A hát majdnem kész, redőnyök ablakok benn, klímák kész, kazánok fenn, ki van festve, már csak a konyhabútor és a burkolatok hiányoznak. Párod úgy dönt, hogy szeretne részt venni ebben, mert fontos az ő beleszólása, és ezért mivel NEM választ burkolatot már a 4. hónap kiadást bukod. Tehát már 2.5 milliós minuszban vagy. Még vársz, mert párod önbecsülése neked fontos, addig is hogy a tartozásaidat visszafizesd keményen dolgozol ahelyett hogy ez a kialakított rendszer termelné vissza a befektetett pénzt. A kérdés, mennyi az a pénz, amennyit megér hogy a párod önigazolásként válaszhasson burkolatot majd ha kedve van?



2019. máj. 6. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnék rá.
2019. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapot se vártam volna vele. Mintha nem is érdekelné! Kihagynám belőle!
2019. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Adjál neki határidőt, ha addig nem választ, te választasz.

Nem tud dönteni, vagy nem is foglalkozik vele?

2019. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Elfelejti és ha szólok neki baszogatasnak veszi. Ma elmentem körbenézni és hát a kocsiban visszhangzott a kihabgosito úgy visitott hogy én nem akarom hogy ő is partner legyen ebben csak én döntök és miért nem tudom kivárni azt hogy mikor lesz kedve elmenni nézelődni. És Türelmetlen vagyok.


Tényleg igaza van én rendeztem be az otthonomat én választom ki milyen autónk legyen és ő csak van úgy mellettem azt tenyleg rossz lehet hogy nincs beleszólása illetve lenne csak én nem tudom kivárni.

2019. máj. 6. 17:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleve kezdjük azzal, hogy ha valaki partner szeretne lenni valamiben akkor ne csak a burkolat színét válassza már ki. Szálljon bele anyagilag, dolgozzon rajta, foglalkozzon vele. Ha csak annyira képes, hogy húúú azt a csempét vedd meg légyszilégyszi, az nem partnerség és nem "beszállás". Elég súlyos gondok vannak a kedves pároddal.

Én az anyagiakat leszrnám amúgy, de egy ilyenben valaki vagy legyen benne, vagy ne legyen benne. De ne húzza az időt. Nem hiszem, hogy annyira benne akarna lenni az, aki két szalmaszálat nem tesz érte keresztbe.

2019. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt felfogja, hogy mennyi pénzt buksz ezen?


Még mi az, h várd meg, amíg kedve lesz nézelődni?

2019. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy fillérje sincs benne és még ugat is, úgy vágnám ki, mint a taknyot.

32/f

2019. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bence_ ***** válasza:

Ha fontos lennél neki akkor észre venné, hogy te evvel foglalkozol, hajtanád.

1-2 nap alatt simán megtalálná a burkolatot.

2019. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Zokszó nélkül választanék helyette. Aztán kíváncsian várnám, hogy mikor jut eszébe.
2019. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is választék helyette valakit
2019. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!