Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, érdekelne a véleményetek hogy ti hogyan miként viszonyulnatok hozzá ezután. Anyukamék elvalltak. Anyu teljesen belebetegedet. Kezdetben bottal sem tudod menni. Közben megismertem a jelenlegi elettarsammal. Hozzá sajnos nem koltozhetunk mert ahol lakót alberletbe el kellez mennie hiába fizete az albérletet. Oda költözött hozzánk de valahogy nem jöttek ki egymással. Anyu mindig is ilyen volt soha nem szerete egyik barátnőmet sem. Kidobott minket rá kényszerülünk apukamnak a házára. Ami 2 testvére is. Anyunak mikkor ott laktunk hiába adtam penzt. Hozzá tennem nem keveset. Hiába segítettük. Vittem mindenhova, főzött, mosogatot neki a barátnőm stb. Én voltam és vagyok is aki neki segít. A többi testvérem nem foglalkozik anyukámmal. Öcsémmel laknak együtt de az öcsém csak eleskodik rajta. Na a lenyeg ra kényszerülünk egy olyan hazra honapokig ahol villany sem volt. Egy folytaba hozzám jár hogy adjak neki penzt stb... Annak elennere ahogy bant velem, velünk sőt kis gyermekkorom óta. Nem akarok panaszkodni. De én soha nem kaptam semmit mindig én voltam a rossz szr szemét a szemébe és most is. Rossz ezt kimondani de csak akkor vagyok jó neki mikkor segitek vagy penz kell. Mert amit ő kap az sajnos keves... Az öcsém meg a jó gyerek meg akit véd. Pedig nagyon csúnyán viselkedik anyukámmal.

2019. máj. 6. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Öcséd mennyi idős? Dolgozhat már?


Ha igen, akkor szépen elzárnám a pénzcsapot, éldegéljen a drága kicsi fiával, téged pedig hagyjon kirepülni és élni.

2019. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kihasznal. De mit tehetnek sajnalom nagyon de meg is az anyam. Csak az bánt hogy próbálok segíteni neki amiben csak tudok. De akkor miért viselkedik igy velem? Miért vagyok én a szemét, nyomorék? Ugy bánik velem mintha nem is lennék a fia
2019. máj. 6. 19:16
 3/6 A kérdező kommentje:
22 éves
2019. máj. 6. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Kitartást, sajnos csak ennyit tudok hozzáfűzni.
2019. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy megszült, sem nem jog, sem nem érdem. Azzal együtt jár rengeteg kötelesség, és azokkal lehet érdemeket szerezni. Azt neked kell eldönteni, hogy ő ezeket megtette-e. Sajnos van olyan, aki nem, onnan tudom, hogy az én anyám ilyen. Sajnos le kell írni veszteségként.


Mindazonáltal én a helyedben mindkét szülődtől menekülnék, mert jól láthatóan toxikusak.

2019. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Apukammal nincs semmi baj. Ő az egyetlen akire szamithatok. Mindig segít ha kell. Anyukámmal ellentétben.
2019. máj. 6. 20:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!