Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeti ismerkedés alatt ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeti ismerkedés alatt ti elköszöntök egymástól este?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy ha internetes / telefonon üzenetben beszélgettek, nem így folyamatosan, hanem pár perc / 20-30 perc elteltével válaszoltok, szóval ahogy csináljátok a dolgaitokat és néha megnézitek a telefonotokat... szóval ilyenkor este el köszöntök , hogy lefekszem aludni jó éjszakát vagy ilyesmi? És másnap meg jó reggelt vagy napközben üzenet stb... eddig én mindig így “folyamatban” beszélgettem mindenkivel, hogy reggel válaszoltam arra amikor már félálomban jött az üzenet, és kíváncsi vagyok, mások hogy vannak ezzel.
2019. máj. 9. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez netes etikett, illem.
2019. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En több eves kapcsolatban is jo ejszakat kivanok a paromnak, ha epp nem vagyunk együtt. Szerintem ez alapveto kedvesseg es jelzes a masik fele.
2019. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban számomra alapvető, hogy elköszönünk. De a kérdés arra vonatkozik, hogy amikor valakivel még csak pár mondatot váltottál. És nem konstans beszélgetés, hanem inkább üzenet váltások.
2019. máj. 9. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem mi a kérdés és a válasz egyértelműen, nem.

Akkor köszönök el, ha folyamatosan beszélgetünk, mindketten aktívak vagyunk és az üzenetváltások között alig telik el idő.

Ilyen esetben, amilyenben te vagy teljesen indokolatlannak érzem. Max akkor, ha ki nem alakul egyfajta rendszer a dologban. Szóval ha konkrétan egész nap üzengettek egymásnak, és a beszélgetés úgymond aktív, akkor más a helyzet. Nyilván érdemes tudatni a másikkal, hogy épp mész lefeküdni, ne várjon arra, hogy még válaszolsz neki aznap.

2019. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy chat felület, ott igen, ha ilyen, mint a gyk levelezőrendszere vagy email, akkor nem feltétlenül.

32/f

2019. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
El.
2019. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden internetes beszélgetés elején és végén köszönök.
2020. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!