Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hülyének nézne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hülyének nézne?

Figyelt kérdés
Egy, tőlem 12 évvel idősebb férfival ismerkedem 2 hónapja, én 24, ő 36, ráadásul egy helyen is dolgozunk (munkatársnak nem mondanám magunkat, igazából ha nem akarunk mondjuk közösen tölteni a szünetünket, akár 3 hétig sem találkozunk, több, mint 1200 embert foglalkoztat a munkahelyünk). 2 hete csattant el az első csók, azóta szabadidőnk 80%-át együtt töltjük, ebéd, vacsora, mozi, koncert, buli, vagy csak épp nála filmezés, heverészés, semmit tevés. Már két barátjának is bemutatott, illetve állítólag többnek is beszélt rólam. Körülbelül egy hete feptette a kérdést, hogy akkor mi ez most köztünk, közös véleménnyel abban maradtunk, hogy akadhatnak problémák akár a korkülönbség miatt is, az is lehet, hogy 20-30-40 évig együtt leszünk, ami tök jó, de vegyük lazára, lesz, ami lesz, az biztos, hogy nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában. Vasárnap beszélgettünk párkapcsolatokról, volt valami kijelentésem is az eddigi komoly kapcsolataimról. Megkérdezte, hogy a miénk komoly-e? Kétszer is visszakérdeztem, annyira letaglózott a kérdés, de csak ismételgette. Végül is azt mondtam, hogy nem mondhatnám. Erre ő kérdezett vissza meglepődve. Csak hebegtem-habogtam, nagyon zavarba hozott, akartam korrigálni, hogy ez jelen pillanatban érvényes, 2,5 hét után, de semmi lélekjelenlétrm nem volt, szóval a nemben maradtunk. Utána zavartanalul folytatódott tovább az együtt töltött idő, nem is gondoltam, hogy ebből gond lehet. Tegnap és ma viszont nem jött ki a közösen tartott szüneteinkre, illetve a messengeren küldött két üzenetemre is szűkszavúan válaszolt. A parkolóban összefutottunk, akkor olyan volt, mint mindig, mosolygott, viccelődött, váltottunk pár szót. Viszont az utóbbi 48 órában sokat gondolkodtam, iszonyúan bánom, hogy nem szedtem össze magam és nem pontosítottam. Éjszaka 2 órát aludtam, mert járt az agyam, és azt hiszem, hogy tényleg szeretném, ha a jövőben komolyra fordulna köztünk a dolog, mert rájöttem, hogy igazság szerint sokkal jobban kedvelem, mint gondoltam, hoz valami utánozhatatlan érzést az életembe. Elvileg a péntek éjszakát együtt töltenénk, a barátaival mennénk valahová iszogatni, majd nála aludnék, bár nem tudom, ő most mit gondol, mi lesz ezzel a programmal. Arra gondoltam, ha a következő két napban is passzív lenne, eléállnék pénteken, hogy beszélnünk kell, mert sokat gondolok a kérdésére, és bár jelenleg ilyen rövid idő után nem lehet komoly, de szeretném, mert nagyon-nagyon kedvelem, ezt pedig eddig észre sem vettrm. Érdemes lenne, vagy eső után köpönyeg, és hülyének, döntésképtelennek nèzne?
2019. máj. 14. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Elhiheted, hogy egy 36 éves ember tudja, hogy mit akar. Van egy olyan érzésem, hogy ő lazára tervezi ezt, és direkt így forgatta a lapjait. Nagyon jól tudja/látja, ogy odavagy érte és mit akarsz amúgy, ha nem is mondod. A barátoknak bemutatás nem nagy cucc. Ha valaki komolyan gondolja, nem kérdez ilyen játszmázós baromságokat és visz be az erdőbe, hanem úgy áll hozzád.
2019. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Figyelj, Kicsi Lány!


Egy férfi akkor kezd el távolodni, ha érzi, hogy túlkombinálod a dolgokat, túl komolyan veszed. Szóval próbálj lenyugodni. Ha kellesz neki, hidd el, teperni fog! Illetve ne lovald bele magad már most, mert koppanni fogsz. Csak ügyesen! :-)))

2019. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
64%

Sosem fogom megérteni a nőkben, ha két ember hosszú időn keresztül rokonszenvezik egymással, mindketten többet éreznek a másik iránt holmi barátságnál, akkor mi a rőfös falloszért kell akadályokat, falakat felhúzni egymás közé.

Csodálkozol, hogy már nem keres annyit, ha egyszer döntöttél és kijelentetted, hogy nem gondolod komolynak, ami köztetek alakul? Ezek után mégis mit vársz? Hogy loholjon utánad?

Ismerkedés terén dilettáns vagy, talán majd egyszer kinövöd.

2019. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Én is 36 éves férfi vagyok. Én már csak komoly kapcsolatot keresek. Tehát ha a partnerem nem komolyan áll hozzám, akkor én sem és így kénytelen vagyok rövid távon leépíteni. Sajnálom, de ez van.

Van egy tanácsom, ha tényleg komolyan gondolod, akkor még ma írd meg neki. Légy vele őszinte. Nem kell túlspilázni: "Figyi... csak azt akarom mondani, hogy igen, komoly."

Ne hallgass azokra, akik szerint egy 36 éves férfi játszani akar veled!

2019. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Mar hulyenek nez az elejetol, de ez neki csak jo. ;)
2019. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Figyi, megbeszéltétek, hogy lazán álltok az elején hozzá, és most pont az ellenkezőjét csinálod, mégpedig túlságosan rágörcsölsz. Nem kell ezt túlmagyarázni, tisztázhatod vele, de ne pörögj rajta később, vagy ha látod, hogy ő szeretné lezárni a témát, engedd. Az, hogy a kapcsolatotok hogyan alakul majd, az a jövő kérdése.


Egyetértek azzal, aki azt mondja, hogy nem csak szórakozik veled. Egy normális 36 éves férfi nem fog ilyen kisded játékokat játszani. Azzal viszont számolj, hogy ha ő komolyban gondolkodik, akkor hamarosan előkerül a házasság és gyerek kérdés is, mert azért ő nem lesz fiatalabb. Ha nem akarsz mondjuk 5 éven belül gyereket, akkor ne áltasd szegényt. Ezeket tapasztalatból írom, közöttünk 10 év van a férjemmel, és igenis számolni kell vele. Ez nem feltétlenül rossz dolog, félre ne érts, csak azért ez is fontos.

2019. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Elég hülye vagy ha azthiszed hogy a gazdag vénember pénze a tied lehet. Ne nézd hülyének.
2019. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy 36 éves férfi nem vénember, már miért lenne az? Azt meg senki nem mondta, hogy gazdag, vagy vezető beosztásban dolgozik...
2019. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!