Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezek, után melyik férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek, után melyik férfit választanátok? SOS

Figyelt kérdés

A barátnőm tanácsára akinek el mestem egyszer hogy rossz a házasságom ,utánna ajáblott egy fiút,akivel nem szerettem volna meg ismerkedni mivel igaz,rossz házasságban éltem,de nem tartottam jó ötletnek hogy meg ismerkedjek mással.Végül csak,bele vágtam ebbe az ismerkedésbe titokban amibők persze több talàlkozás,lett mert meg tetszettünk egymásnak a másik fiúval,vêgük csók is történt.Illetve ő azt azerette volna hogy hahyjam el a férjem és költözzem hozzá és választjak ő vahy a férjem között akivel.Ami igen,hìrtelen jött,hogy ezt kéri egy részt tudom hogy igaza van más részt szerintem korai lenne választani mivel őt nem is ismerem,mármint az újabb fiút igazán.És most választàs elé,álìtott.Tetszik ő ,is viszont y férjem irámt is vannak érzéseim ez se múlik ek csak úgy eggyik napról a másikra

Csak,vannak gondjaink és voltak is többek között a gyerek miatt hogy nem akart foglalkozni a tdrvezezz gyerekünkel.Viszont neku van biztos munka helye.Tapasztaltabb.A másik fiúnak nincs,biztos àlkása de azt mondta találns ,ha ez kell és meg adott volna mindent a fiamnak.Ha őt választom.Viszont ő fiatakabb,nincs gyereke és tapasztalatlan is.Nem tudom mi lett volna rá a garancia hogy,igazat mond viszont tetszik ő is titkon.És most azt kéri választjak,a csók után ami történt közöttünk el tűnt,nem is ìr.Annyit ìrt utoljára hogy választanom kell.


2019. máj. 16. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te, csak itt nincs gyerek...
2019. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rockarc ***** válasza:
72%

Mar mindegy mit csinalsz, lathatoan nem tudsz tisztan gondolkodni, es nem azert nem pattansz meg a ferjedtol, mert nehogy szegyenbe kerulj, hanem azert, mert a srac egzisztenciaja finoman szolva is kivannivalot hagy maga utan. Barmit valasztasz rossz lesz. A csok is megcsalasnak szamit, feldolgozni sem fogod tudni, es a gyerek sem lesz rad buszke, ha mar megerti mi tortent. Akkor kellett volna gondolkodnod, mielott randira mentel, most mar hiaba kersz segitseget, ez mar veszett fejsze nyele. Erzed te is.


Azert sem ertem, mert a srac vajon milyen ember lehet? Siman tudja, hogy ferjnel vagy, megis kikezdett veled, raadasul ultimatumot is kaptal. Igazi fereg, de neked tetszik. Hat lelked rajta, donts es viseld a kovetkezmenyeit, felnott ember vagy.


43F

2019. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes az újba, csak jól esett, hogy valaki értékel, és ennyitől már mindenféle habos álmaid lettek, miközben nem is ismered. Hülyeség volt belekezdeni. Először rendezd a férjeddel a dolgaid így vagy úgy (de ne "melyik éri meg jobban" alapon, hanem némileg több önkritikával...), és ne hagyd magad a másiktól zsarolni.
2019. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!