Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Fiúk, Férfiak! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Fiúk, Férfiak! Szerintetek ha egy nőnek van hasa, attól még felvehet a strandon bikinit? Nem néztek rá fintorogva?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát felőlem nyugodtan 26f
2019. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Minden embernek van hasa! Szóval nem gáz...


Amúgy a mai lányok annyira nem foglalkoznak az ilyennel, annyira nincs a legtöbbnek önkritikája, hogy kb senkit nem érdekelné.

2019. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és engem pl nem zavarna, hogy egy pocakosabb csaj bikiniben van a strandon. Egyébkéntis, ott mindenki a saját kikapcsolódásával foglalkozik, és nempedig mások problémáival, viszont arra gondolok, hogy ha félsz a megítéléstől, akkor vehetnél föl tankinit is. Az is kétrészes, csak a fölseje az olyan trikós/toppos szerű. És asszem célszerű olyat venni, aminek van kosara is, nempedig csakúgy lóg. Vagypedig volt itt korábban egy kérdező, tök aranyos volt, azt kérdezte, hogy a strandon vajon eltudná -e hitetni, hogy várandós, hogyha amúgy igazából nem , csak nagy a hasa. Egyébként tényleg, szóval ott mindenki a saját maga kikapcsolódásával foglalkozik, és asszem talán nemigazán zavarna másokat, hogyha így látnának téged; szerintem semmi baj vele, én már láttam ilyet; és akit meg zavar esetlegesen, az meg majd nem bámul téged. :) Ilyen egyszerű. :) Nézzen másik irányba, annyi helyre lehet még:):) Meg egyébként is, szeirntem annyira azért kultúráltak az emberek, hogy beszólni nem fognak miatta; de ha meg pont véletlen kiszúrod, hogy valaki hüledezik, hogy milyen szép nagyra nőttél, akkor meg pedig ne foglalkozz vele; te is kikapcsolódni mész oda, nempedig, hogy mások problémáival foglalkozz:):) Tehát, ha valakit zavar, hogy te pocakos vagy, akkor az legyen az ő problémája, hagyd meg neki, te meg csak érezd jól magad; élvezd a napsütést, a vizet, a körülötted lévő jó hangulatot, ha akarsz lángost, jégkrémet, halat, sültkrumplit, tócsnit, kukoricát, és van is, akkor élvezzed azt is:):) Nézd, hogy milyen szép a víz, ha vannak hattyúk, akkor őket is megcsodálhatod, kacsákat is, sirályokat, meg mindent amit még ott látsz:) Pl vizibicikli, meg mittomén:D:D:D
2019. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A van hasa az mit takar? Mert ma már a dagadt nők szupersize modell vagy minek hívják magukat. Ha nem úgy nézel ki mint egy 5 hónapos terhes, akkor nem lehet gond. De amúgy ne másnak akarj megfelelni. Azt vegyél fel, amiben jól érzed magad
2019. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen töki nő csak a neten van, a valóságban nincs. A has is egy gócpont, elmegy, de nem előnyös.
2019. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem bikini van rajta akkor is látszik.
2019. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nincs szexibb annál szexibb, amikor van egy minimális poci és ezt bátran vállalja. Ezért is vonzóak annyira a kisgyerekes anyukák. 31F
2019. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Clay Morrow ***** válasza:
75%
Nem érdekel.
2019. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ember akinek nincs hasa?? :D Viccet félretéve, hol nem sz@ rom le hogy xy vadidegen mit gondol rólam a strandon? A férjem meg úgy is látott, szóval azt veszek fel ami tetszik!
2019. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!