Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonévesek komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonévesek komoly kapcsolatokat keresnek, a környezetemben a 21-22 évesek már mind szülők?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%

Van aki komoly kapcsolatot keres ilyen idősen, van aki csak szórakozik, van aki már több gyereket is vállalt. Mindenki máshogy éli a saját életét.

De én 24 éves vagyok, keresem a megbízható barátnőmet, de az se baj ha csak kalandok találok, gyereket meg vagy 10 évig biztos nem akarok. Ez vagyok én!

Valaki meg teljesen máshogy van ezzel

2019. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!