Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak most szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak most szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,ez lehet onsajnaltatasnak fog tunni de nem tudok mar kitol segitseget kerni

durvan kivagyok.volt egy baratom en teljesen beleszerettem es lefekudtem vele,minden jo volt ezutan vagy 3 napig,aztan mar nemirt meg semmi,tehat mar pentek ota nem beszeltunk megse nezi amit irtam neki,es az a "leggazabb" h en szuz voltam,szoval jobban kotodok hozza viszont egyertelmuen csak erre kellettem neki nem tudom h felejtsem el mert egyszeruen nem megy,mindig csak ra gondolok mindig arra h milyen jol megvoltunk,es eszmeletlen szar igy mert fogalmam sincs h mit csinaljak ami felvidit egy fikarcnyit is,nem irta le konkretan h szakit meg nyilvan en sem dehat egyertelmuen nem erdeklem mar, valaki aki tud valami tanacsot adni az segitsen legyen szives,nagyon orulnek neki,koszonom elore is


2019. máj. 21. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Csak szexre kellettel neki, ilyen egyszerű
2019. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Kár volt az ártatlanságod egy ilyen sutyeráknak odaadni.
2019. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Miért szakítana, ha egyszer ez még a közelében sem volt egy normális kapcsolatnak? Beledumálta magát a bugyidba, odaadtad neki magad, és ő élt a lehetőséggel. Egy idő után könnyebb lesz, beszélgess a barátnőiddel, csináljatok valamilyen programot, nem felvidítanod kell magad, hanem feldolgoznod a történteket. Ez volt a tanulópénzed, legközelebb legyél óvatosabb.
2019. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A megtörténtet nem megtörténtté tenni nem tudod. Ne rágódj rajta, ne emészd magad. Felejtsd el a fiút, keress társat a barátnőid, munkatársnőid közül és menj velük szórakozni. Rátaláksz egy másik fiúra, ill. ő talál majd rád.

F.

2019. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!