Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ha pont ebben a helyzetben lennétek.

Párom húga nem igazán kedvel engem. Így nyíltan nem mondja ki, de azért ezt lehet érezni... A párommal már régebb óta együtt vagyunk és a kezdeti időszakban sokat jártunk bulizni együtt, nagyon kellemes emlékeim vannak ezzel kapcsolatban, és jó lenne ha most is mennénk néha, kicsit fel is kellene rázni a kapcsolatunkat. Az a bökkenő hogy ezek olyan bulik voltak (most is vannak ilyenek), amiket Bp-n egyedüli buliszervező csapat rendez, szóval ha van egy ilyen buli Pesten akkor ez van csak. Na most a párom húga mostanában az összes ilyen bulin ott van... nem kérdés hogy tök jó lenne úgy elmenni hogy ő nincsen ott. De ez nem megoldható, mert tényleg mindegyiken ott van. Az a bajom ezzel, hogy lehet sejteni, mi történne, ha mind ott lennénk. Párom gondolom tutujgatná a hugicáját meg a kis barátnőit, én meg ott kukulnék magamba, amit nagyon nem akarok...

Biztosan egy részen kellene táncolnunk, odamenni ahova ő, kijárkálna velük cigizni, akkor tuti én lennék a 2. vagy a 3. helyen, attól függ hányan jönnek... nem konkrétan a párommal vannak ilyen rossz tapasztalataim, de akármilyen társasággal mentem bárhova, én voltam a pótkerék, akihez lehet beszélni ha mindenki hazament kb...

Most akkor soha ne menjek, vagy mi?

Azért azt csak nem mondhatom a páromnak, hogy bocsi de jó lenne ha nem jönne a húgod, tuti megsértődne.

Ti hogy lennètek vele, elmennétek és szarnátok rá, hogy ott van, lesz ami lesz?

Tudom... 1st world problem, de azért bízom benne hogy kapok véleményt.


2019. máj. 21. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És ha valami másik helyre mennétek, nem oda, ahová ők? Vagy mondjuk másféle programot szervezni a bulizás helyett?
2019. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem csak ti vagytok egy ilyen buliban, hanem még pár száz fő is. Ennyire nem kell vérre menni ezen a dolgon. Bármikor összefuthat az ember élete során szituációkban olyan emberekkel, akikkel kellemetlen egy légtérben lenni. Ez is hozzátartozik a felnőtt léthez, hogy ezt kezelni kell tudni. A húga elvan a barátnőivel, te meg mulatozz a pároddal. Pár udvarias mondaton kívül úgy sem kell beszélni a húgával.


30n

2019. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy alkalmat próbálj ki, lehet hogy nem is úgy lenne a felállás, ahogy te képzeled.

Legyél laza, ne érezze a párod, hogy rabláncra vered. Legyél kellemes, vidám társaság, olyan, akiért szeret téged, aztán lehet, hogy nem máshoz fog menni pitizni.


Illetve a buli előtt megbeszélhetitek, hogy direkt a kapcsolatotok felrázása érdekében jó lenne ide elmenni. Akkor csak veszi a lapot, hogy egymás társaságában szórakozzatok majd, és ne más után kuncsorogva.


Vagy kereshettek más programot, más discot, stb, az is legyen opció.

2019. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!