Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lekoptattam, de hívogat, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekoptattam, de hívogat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A volt munkahelyeken összebarátkoztam a kollégáimmal (férfiak-nők vegyesen), nagyon jó volt a kollektíva, munkán kívül is sokszor mentünk közös programra. Az egyik pasi próbálkozott nálam, de én megmondtam, hogy nem akarok tőle semmit. Egyébként is felesége volt és gyereke. Utána én elkerültem másik munkahelyre, párszor még összeültünk, de abba maradtak a közös programok. Aztán egyszer hívott megint ez a pasi, én naivan meg elmentem. Jó volt látni a régi csapatot, beszélgetni meg minden. Aztán a pasival is beszéltem, elmondta hogy nem jó a kapcsolata a feleségével és hogy nálam akar aludni. Na itt elegem lett és kiosztottam, mire ő megsértődött és mindenki előtt elkezdett savazni és sértetten elvonult. Persze senki nem foglalkozott ezzel, beszélgettünk tovább. Amikor hazamentem akkor még elköszöntem tőle is és mondtam hogy akkor ez ennyi volt, többet nem fogunk találkozni. Lélekben már próbáltam őket elengedni, lévén hogy nem hívtak amióta elkerültem. Ő még erősködött hogy elkísér meg minden, de nekem jött a taxim és mondtam majd megbeszéljük... Azóta 2x keresett telefonon, de én nem vettem fel és nem us hívtam vissza.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Én nem akarok tőle semmit, csak a régi kollektíva hiányzik, de gondolom én nem hiányzók nekik ha nem is hívnak sose... Pusztán udvariasságból beszéljek vele? Vagy abszolút zárjam ki? Ti mit tennének?


2019. máj. 22. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Zárd ki..nyilvan csak dugni akar a felesége mellett...

A kollektiva meg ha nem hív,akkor nem hiányzol nekik..ez van.

2019. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Első próbálkozásképp felvehetnéd a telefont, és megmondhatnád neki, hogy ne hívjon többet. Ez nagyjából 2 perces telefonbeszélgetéssel lerendezhető.


Ha ezek után is hívogat, akkor mondd neki, hogy feljelented zaklatásért, plusz elmondod a történteket a feleségének. Afelől ne legyen kétséged, hogy hazudik: nem romlott meg a házassági kapcsolatuk, csak hát ez a legegyszerűbb kamu szöveg.

2019. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Okostelefont nem csak simogatni lehet, hanem kihasználni az előnyeit is: letiltod a számát.
2019. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen van telefonszám tiltás funkció is. Ha nem, akkor applikáció formában is letölthető.

Azért gondolom párszor felvetted neki a telefont, különben nem hívogatna annyit.

2019. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyilván felvettem mielőtt történt volna a fenti eset. Azóta nem. De nem tahóság tiltani? Nem azért mintha bármit is akarnék tőle, de csak jóban voltunk x ideig.
2019. máj. 22. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Addig teper neked, ameddig szét nem teszed neki a lábad hidd el.
2019. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vhol izgat téged a szitu,csak magadnak se vallod be,igaz?
2019. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tiltani tahosag, hanem házas pasinak más nőket zaklatni.
2019. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Truecaller az applikáció neve
2019. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!