Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy kapcsolatot úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy kapcsolatot úgy elkezdeni hogy a kiszemelt nővel ott él a volt férj?

Figyelt kérdés

Van számomra egy kiszemelt nő, közös ház, közös kislányuk van!

Na már most "elvileg" dolgokról tudok csak nyilatkozni, szóval nincs közöttük semmi, a nő eddig nem akart senkivel kapcsolatot, viszont megismert engem... Azt mondta nekik eddig így tök jó volt, a férfi péntek este megy "haza" és vasárnap indul vissza.

Azt mondta kényelmi okok miatt maradtak meg így, na meg mert a férfinak Magyarországon nincsen családja ahova mehetne, és külföldön dolgozik ezért a kislánnyal így tud foglalkozni, és hogy másképp lehetetlen megoldani másképp.

Nagyon rég nincs közöttük semmi, rég nem működik a pasinak is biztos van más.

Volt olyan hogy akkor is találkozott velem amikor a pasas otthon volt, gondolom én ha minden szuper lenne köztük akkor csak inkább vele, vagy együtt lett volna a családjával. De lehet ez persze már csak egy jó indok is nekem. Viszont érdekel hogy járt e már valaki hasonló cipőben, akár nőként hogy mással volt miközben a volt férj otthon élt vagy férfiként aki hasonló nővel kezdett.

24f


2019. máj. 23. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ezzel a sztorival valami nem stimmel. Lehet, hogy igaz. De valami azt súgja, hogy nem igaz.
2019. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Voltam. Szetmentunk, de a gyerekek miatt meg egyutt laktunk nem volt hova koltozni, nem akart megallapodni, se gyt fizetni.... 2 évig ment ez, mikor kimondtam.hogy vége (megcsalt), rá 1,5 hónapra jöttem össze párommal. Tudta ex hova megyek, kesobb neki is lett bnő, hvg sose volt otthon.
2019. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is volt ilyen.ugyanez a duma hogy a haz es a gyerek miatt lakik ott stb. De kesobb kiderult h mindez nemigaz es "minden rendbe" koztuk..csak szeretonek tartott volna.

En no vagyok es kepzeld..a pasi kamionos volt..szintugy hetvegente jart csak haza es o is talalkozott velem hisz csak hetvegen volt otthon amikor a felesegevel is lehetett volna..de attol meg csak szereto lettem volna :)

23L

2019. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már a kérdésnél bűzlik a dolog. Normális nő nem él együtt exférjjel. Hidd el nekem kérdező, hogy minden rendben köztük, csak kúrópajtinak, pótléknak kellesz neki.
2019. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Exférjem külföldi, ha hazajön, nálam lakik, mert nincs hova mennie és a gyerekéhez jön tulajdonképpen. Szerencsére egy évben kb háromszor jön csak, de olyankor itt dekkol 2-2 hétig. Ha ezt valaki nem hiszi el így járt, nem tudunk ismerkedni.
2019. máj. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fél évig lakott még nálam az exem, amiután szakítottam vele, mert akkor hagyta ott a munkahelyét, tél volt, az anyjáéknál nem volt fűtés, haza nem mehetett, albérletbe nem mehetett pénz nélkül, utcára meg egy kutyát se rakok ki. Amúgyis romokban volt, miután megtudta, hogy beleszerettem valakibe és szakítani akarok, adtam neki időt, hogy összeszedje magát lelkileg is és anyagilag is. Fiatal voltam még, nem volt gyerekünk, ráadásul az exemre időnként dühroham jött rá, nem túl gyakran, de olyankor tört és zúzott, emiatt sem akartam örökké fenntartani ezt a helyzetet, de utcára a semmibe nem tehettem. Úgyhogy a párom albérletébe jártam hetente többször is, sokszor ott aludtam úgy, hogy otthon volt az ex. Lehet érte köpködni meg lepontozni, nyilván ha hazaküldöm a fűtetlen házukba januárban, akkor sokkal elfogadottabb lennék társadalmilag, de igazából egyre kevésbé érdekel a sok képmutató ember, aki valóban utcára teszi a volt párját, amint megunja.
2019. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!