Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Volt egy kolleganöm kivel együtt dolgoztunk.Össze kaptunk egy kis apróságon. Én finoman kedvesen de határozottan kiálltam magamért végül elismerte nekem van igazam.Innentől kezdve mindig előre köszönt.Megtetszett nekem idő közbe én vonzódni kezdtem hozzá szerintem ő is érzett valamit, ugy gondolom érezhette hogy van a levegőbe köztünk valami. Egyik nap köszönt én nem köszöntem vissza régi sérelmem végett.Következő napokba hetekbe ideges volt ha látott. Bocsánatot is kértem a bunkóságomért ( elismerem csúnya dolog volt).Eltelt bő fél év együtt dolgoztunk és ellenem hangolta a kolegákat.Majd egy semmiségen kiakadt rám elég durván.Mély hangon őrjöngve kiabálva üvöltve ordítozni kezdett velem .Utánna barátnője oda ment kérdezte hogy mért hangolja ellenem az embereket.Erre nem mondott semmit csak nézett halgatot és barátnője megpuszilgata.
2019. máj. 24. 19:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam hogy ez mögött valamilyen eltitkolt érzelem van benne.
2019. máj. 24. 19:33
 2/11 A kérdező kommentje:
26f a lány pedig 24
2019. máj. 24. 19:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak idióta
2019. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sztoriban semmi olyat nem látok, ami vonzalomra utalna. Valószínűleg csak gyenge az idegrendszere aztért viselkedik így.
2019. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ellened hangolja a kollégákat? Ez aztán a mélységes vonzódás!

Ha tetszik neked, hívd meg egy kávéra munka után. Eleinte csak barátilag, hogy tisztázzátok ezt a sok sérelmet.

2019. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt most pár lépést kihagytál, vagy nem vágom, nem áll össze sem a kép, sem a konklúziód, miből következtetsz A-ból B-re,..
2019. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mindkettőtöknek fel kéne nőni és nem úgy viselkedni, mint az oviban. Az egódnak gondolom jólesett, hogy elismerte az elején, hogy tévedett, na meg hogy aztán ő köszönt neked előre, mintha fel kéne néznie rád. Ezek után te hirtelen nosztalgiázol egyet, megsértődsz ugyanazon, amit már egyszer megbeszéltetek, nem köszönsz neki, és csodálkozol, ha megint felkapja a vizet? Nem őt védem, mert ő is hülyeséget csinált azzal, hogy ellened hangolt mindenkit, de ebben mindketten hibásak vagytok. Vagy beszéljétek meg, vagy felejtsétek el egymást örökre.
2019. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyikőtök sem kezelte éretten a helyzetet. Kettesben meg kéne beszélnetek, hányadán álltok.
2019. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van.
2019. máj. 31. 19:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az a csaj, aki feljelentett a főnökénél, hogy zaklatod?
2019. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!