Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig én keresem a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én keresem a lányt online, mi van ha leállok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az online beszélgetéseket mindig én kezdeményezem, élőben már más a helyzet, na, de mi történne, ha egy ideig le se szarnám, hozzá sem szólnék. Felkelthetném vele az érdeklődését? Keresne? ha nem keresne nem érdeklem, vagy csak vár rá, hogy megint keressem, mert megszokta. ez egy nagyon nehéz kérdés.
2010. júl. 7. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
És mi nem is tudjuk a választ. Ha te se tudod, akkor egy próba kideríti.
2010. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazából a probléma az, hogy az ilyen próbákkal simán elveszíthetem.
2010. júl. 7. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem keresed pedig érdekled őt akkor egy idejig lehet,hogy várna rád,mert megszokta,hogy írsz neki, de előbb-utóbb biztos ő írna neked.
2010. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha érdeklődik irántad akkor sztem hamarosan jelentkezik.
2010. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha igazán érdekled biztos írna, mert nem értené a dolgot, hogy most mi van. Szerintem nyugodtan próbáld ki, emiatt nem hinném, hogy elveszítheted, ha meg mégis akkor sosem akart téged igazán
2010. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ok, ki fogom próbálni
2010. júl. 7. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igazábol ez a pasik dolga. Én is ilyen helyzetbe vok. csak forditott helyzetben mmint lány vok, és egy olyan elfoglalt csávó tetszik, akivel csak rettentő ritkán este msnen tudok beszélni, és általába szeretem ha ő ir rám. Minden nő szereti ha a fiúk kezdeményeznek.:]
2010. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És simán elvesziteheted ha most leállsz. Egy kapcsolat elején nagyon fontos, h a te kezedben legyen az irányitás, mmint te keresd, mert ilyenkor érzi és tudja meg h mennyit vagy hajlandó megtenni azért h úgy érezzze fontos számodra...
2010. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!