Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előítéletesnek számítok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előítéletesnek számítok, ha a következőt teszem meg azzal szemben akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés
Régebben történek olyanok, hogy amikor ismerkedtem szóba jöttek olyan dolgok amik rám eléggé jellemzőek voltak, mint például az érzékenység és egy kettő betegségszerű dolog amire az adott lány tudtán kívül, hogy rám is jellemző nagyon negatívan reagált vagy véleményezte. Ennek következtében én elkerültem vele, hogy a kapcsolatból haladjon előre.

#ne_témacím
2019. máj. 28. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A te döntésed, hogy mi alapján szelektálsz.
2019. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Mármint azokra az "ismerkedésekre" gondolsz, akiket Lostika és kis csapata a bunkózásával elüldözött a chatedről? Vagyis lényegében ők mentettek meg egy rossz kapcsolattól, egy újabb csalódástól??? :O
2019. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A másik véleménye, vagy világnézete alapján szelektálni pont, hogy a felszínesség ellentéte. Nem baj, ha vannak elvárásaid társkereséskor.
2019. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fene se tudja... Előítéletes nem te vagy ebben az esetben. Kérdés az is, hogy mik azok a betegségszerű dolgok. Mert, ha mondjuk AIDS-es vagy az nem ugyanaz, mintha pl. depressziós. Az emberekre viszont eléggé jellemző az ítélkezés és lehet, hogy jobban megismerve a másikat megértik, pontosan mi is ez. Lehet ettől még jó társ valaki. Néha mindenkivel előfordul, hogy ismeretlen dolgokról véleményt alkot. Ha nagyon durván beszél az adott dologról, akkor viszont érthető a reakciód. Felesleges vitába én sem szállok másokkal.
2019. máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!