Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ajánlatos ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ajánlatos ilyenkor odamenni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Amikor egy barátnőjével beszélget vagy ha zenét hallgat és bevan dugva a füle.Tudom hogy sokan nem szeretik ha ilyenkor zavarják akkor csak az gond hogy szinte akárhol vagyok ott egyszerűen minden lány vagy a barátnőivel beszélget vagy ha épp egyedül van akkor meg bevan dugva a füle.

2019. jún. 3. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyat keress, és menj oda hozzá, aki nem füldugott, és nem barátnős.
2019. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De pont az a gond hogy nagyon ritkán látok olyan lányt.
2019. jún. 3. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
A füldugós és barátnős lányok NEM SZERETNÉK, HA (pláne vadidegenek) ZAVARNÁK ŐKET. Ennyi.
2019. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pepu20 ***** válasza:
Figyelj. Én konkrétan rühellem ha valaki csak úgy ismeretlenül leállít, vagy oda jön hozzám. Nem mindenki megbízható és nem mindenkinek pont az ismerkedés a szándéka. Szerintem ha annyira érdekel egy lány akkor várd ki ameddig egyedül lesz. Érdeklődj utána, keresd fel valahol. Vagy éppen ha a bnője egyedül van. (nehogy feleslegesen epekedj utána) kérdezd meg hogy van e barátja, milyen lány, nyitott e... Ha legalább egyszer hall is rólad akkor pozitív dolgokat halljon.
2019. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!