Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Balhés a srác, megkedveltem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balhés a srác, megkedveltem, de sajnos nem tudunk beszélni. Haggyam a srácot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit 2hónapja megismertem a neten.Nagyon bejöttem neki olyannyira h belém is szeretett egy kép alapján(ami elég fura a számomra).A srác elég balhés:bandázik,betörések,behajtó haverok,buli és volt rá példa többször is h részegen hívott és a telefonba csak azt hajtogatta h mennyire szeret.Taliról is volt már szó és eddig úgy van h jön hozzám,de sajnos úgy alakultak a dolgok h a vihar miatt megrongálódott a házuk és nincs nete így beszélni sem tudunk.Telón persze beszéltünk,demár 1hete nem tudok róla semmit.Van egy érzésem h átver,de ő többször is mondta h ez hülyeség mert nagyon szeret és nem csinálna ilyet.Hát nem tudom.Szerintetek haggyam,vagy várjam meg míg hív vagy lesz nete?Vagy mégis átvert?
2010. júl. 8. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem..lehet,hogy átver..d

nekemis volt ilyen pasim és sajnos nem sült el jól a dolog..

de lehet,hogy a te eseted más, sőt kivánom,hogy neked összejöjjön:)

2010. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani, hogy ne várj sokat egy bandázós, balhés sráctól...

Ki tudja mikor fogja kiverni nálad is a balhét és amúgyse törődnek az olyanok a lánnyal...

Lehet h átverés...miért is ne lehetne...de bármi is az ennek nem lesz jó vége neked...

Inkább keress egy normálisabbat, persze ha csak nem vayg te is hasonló hozzá:))

2010. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha kételkedsz, nincs értelme a dolognak...szerintem.
2010. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mit akarsz egy ilyen semmirevaló embertől??
2010. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem keress másik pasit azt meg felejtsd el tapasztalat)
2010. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is remélném h összejön,de nem tudom...A baj h én mindig a rossz pasikat fogom ki vagy találnak meg.Ilyen az én szerencsém.
2010. júl. 8. 01:15
 7/8 anonim ***** válasza:
én is balhés vagyok ,de ha lenne csajom jól bánnék vele.
2010. júl. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves csajszi, rossz helyen keresgélsz:)
2010. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!