Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? :Dmert én már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? :Dmert én már nem vagyok benne biztos

Figyelt kérdés
Nagyon szexinek találom a vámpírokat és kicsit izgatónak is...utánaolvastam h a vámpírok az erotika szimbólumai is, mivel a nyak sok ember erogén zónája stb..amúgy nem az ilyen robert pattinson féle twilightos vámpírokra gondolok, mert valljuk be robert aranyos de nem épp szexi...
2010. júl. 8. 02:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Normális, mert ilyenek a fiatalok.

Mivel most minden héten min. van 1 vámpíros sorozat, v film.

2010. júl. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az normális ha jó fäszit vagy csajt sexinek találsz, az is az, ha egy ismeretlen, misztikus dolog vonz, de az nem normális, hogy ennyi vámpíros szennyet olvasol, olvass akkor Poet ha az ilyesmi érdekel, mert forognak a sírjukban a nagy írók :D:D:D:D:D
2010. júl. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért azokból már elegem van:Dbár az érdekelne, h honnan lett hirtelen ilyen sok vámpíros könyv, film mióta megjelent az alkonyat?:Oelötte 1-2őt lehetett csak látni..
2010. júl. 8. 02:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Agatha Christie-t és a Bronté testvéreket jobban szeretem:D
2010. júl. 8. 02:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért lett mert divat! Sok sok lovetta van a sok sok kis gyökérben. Undorító az a film! Előtte is volt sok, csak értelmes színvonalon amit a gyíkok nem tudtak befogadni

Darren Shan Vámpír ciklusát olvasd az nagy. A filmet ne nézd meg, a divat áldozata lett szegény Darren. Pofán b@asznám az összes kis Kö csögöt aki felhasználta a könyveit. Ő jó olvasd őt

2010. júl. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Helyes! Amúgy tudom akkor ajánlani Boris Akunyint. A legnagyobb kortárs detektívíró... nagyon nagy... Besz@arás
2010. júl. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi majd utánuk nézek:)amúgy a "nagy vámpírláz" elött is szerettem őket, és sztem ez szánalmas...mindenki divatból nézi és olvassa a vámpírsztorikat, és akik tényleg szeretik az ilyen dolgokat azokat is ilyen divatmajomnak nézik...én olvastam mind a 4 twilight könyvet is tetszettek, megnéztem a filmeket, azok kevésbé, de ez az óriási felhajtás túlzás..
2010. júl. 8. 02:29
 8/11 anonim ***** válasza:

én általános iskolás korom óta szeretem a vámpírtörténeteket, Darren Shan regényeivel kezdtem =) a filmtől kb a sírhatnékjött rám x) egyébként ha nem csak az elbeszéléseket szereted, hanem a verseket is, tudok ajánlani pár kortásr írót, nem túl felkapottak (pedig ők aztán lehetnének) nagyon jó verseik vannak =) egyik ilyen Agatha Ravenna Moon vámpírot trilógiája a vámpírszerelemről.

Poet meg nem fikázni, nem vámpíros történetei vannak, de pár elbeszélése felülmúlhatatlan (pl a Vörös halál álarca)

20/l

2010. júl. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Normális vagy nem normális,nekem is tetszenek!:D Mondjuk nekem nem a Twilight-őrület utóhatásaként,bár a könyveket olvastam és tetszettek...Pár évvel ezelőtt láttam a Kárhozottak királynője c. filmet,akkor tetszettek meg a vámpírok:D Szerintem nincs ezzel baj...
2010. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!