Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogamzásgátlót találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót találtam itthon, az amire gondolok?

Figyelt kérdés

Van már egy lányunk, egyelőre jó sokáig nem akarunk másikat, viszont eddig szépen használtuk az óvszert. Találtam itthon gyógyszert pár napja kezdte elvileg használni, viszont nekem az a gyanúm hogy nem azért hogy nekünk jó legyen mert maximum hetente 1-2 alkalommal tudunk csak együtt lenni.

Úgy érzem megcsal, tény és való, van okom gyanakodni?


2019. jún. 5. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha megcsalna, gondolom a gumit használná a másikkal is.

Talán csak ki akarja próbálni, tény és való, hogy sokkal egyszerűbb.

Vagy az orvos írta fel neki, pattanás miatt, görcsöl, ezer okból lehet, legegyszerubb lenne rákérdezni, miért kezdte el.

2019. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem került szóba akkor lehetséges.

Fogamzásgátlót lehet szedni a menses beállítására is Eü okból is.

De ha semmilyen hasonló dolog nincs akkor gyanús.

2019. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a büdös életben nem fogja neked itt ebből senki megmondani.
2019. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha nekem szeretőm lenne,akkor gumival védekeznék.Márcsak azért is,mert ne adj isten elkapok valamit,akkor tuti kiderül otthon.
2019. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Én akkor aggódnék inkább, ha alapból tabit szed, én meg gumit találok...

Így semmi értelme, de kérdezz rá, ha nem alszol jól miatta.

2019. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Nincs okod gyanakodni. Ha nincs eü. oka, akkor a kedvedre akar tenni. Már ez is baj? Azon van, hogy az a heti 1-2 alkalom még jobb legyen mindkettőtöknek.

32/N

2019. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Nézz utána a gyógyszernek, hogy mikortól véd, addig tolható diszkrétbe, hogy nem szólsz, hátha csak neked akar vele meglepetést. Ha nem, akkor utána még mindig rákérdezhetsz, hogy miért szedi és mikor tervezett szólni neked róla.

32/f

2019. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Ez semmit nem jelent. Lehet csak kipróbálja, a fogamzásgátlónak van nem egy kellemes mellékhatása azon kívül, hogy nem lesz gyereked. Enyhébb vérzés, pontos ciklus, kevesebb görcs és egyéb pms tünet.

Van leszbikus és teljesen szűz ismerősöm is aki szedi, elhiheted nem a nem kívánt gyermekáldás miatt.

2019. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Sokszor fájdalmas es rendezetlen ciklusra is felirjak.
2019. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Én is emiatt kezdtem el szedni a fogamzásgátlót. Nagyon rossz volt a ciklusom volt hogy sokat késett stb ezért kezdtem el. Végre napra pontosan tudom mikor várható és meg is jön tényleg. Elmehetek bárhova mert nincs meglepetés hogy hoppá nem mehetek strandra mert megvan.. a libidom se csökkentette pedig szokták mondani hogy egyik mellékhatása ez. Húgom meg szinte havonta kétszer mestrualt neki is bevált a tabletta. Nem mindenki azért szedi hogy ne legyen gyereke ár tény és való hogy erre is jó csak oda kell figyelni a szedésre be kell állítani jelzést mindig ugyanabban az időben.
2019. jún. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!